Bouwverslag smit rotterdam

Kranen aan het zagen. Was druk met onderdelen te”maken” van carringetjes m3 en m2, katrolletjes van gelijmd. en tapeind voor de kabelhaspels. Ze schrijven hout voor maar dat vind ik lelukk. Koperen leidinkjes gescoord, spelden voor de bedieningshendels, druk baasje geweest. Morgen weer verder.
 
1A46C39C-CC03-40B9-830A-1C8D1453930A.jpeg
 
ha Marijke ik ben ook in het bezit gekomen van de Smit Rotterdam , en probeer iemand te vinden waar ik bij kan afkijken , en vragen stellen .
en kan volgen met de bouw , ik heb de billing boat versie helemaal van hout . in mijn beleving is de doos niet compleet ,

groetjes Gerard Berkhout Woonplaats Maassluis 60 jaar en geen corona
 
Gerard, veel succes met de bouw.
In jouw beleving is de bouwdoos niet compleet, maar als het goed is zit er een onderdelen lijst bij.
Zou eerst eens nakijken of alles aanwezig is, het is wel zo dat er bepaalde dingen extra aangeschaft moeten worden.
Motoren enz. enz.
Maar er is vast op het forum wel een beschrijving te vinden is.
Groet Piet
 
Ha piet , leuk dat U reageerd , ik heb wel de bouw beschrijving , maar niet het blad met alle onderdelen , vandaar .
Maar we beginnen er aan , ik mis ook het balkje van kiel , die gaan we eerst maken , misschien van aluminium dan is het steviger .
 
https://www.billingboats.com/index....able-for-radio-control/P-bb478-smit-rotterdam

Via deze link kun je de tekening en de manual downloaden. Rechts bovenaan zie je ze.
Bij de manual zit ook de onderdelenlijst. Succes ermee! En Marijke excuses dat we jouw draadje even hiervoor gebruiken. En Gerard, Misschien is beter om zelf een bouwverslag te starten. Dan houd je alle info bij elkaar en heb je later een mooi verhaal van het hele gebeuren. Groeten, Klaas.
 
geweldig K-K , ik ga ze downloaden , en eens goed kijken wat er in de doos hoort .
Ik ben ook van plan , om elke dag dat ik iets maak een foto te plaatsen en een soort bouw verslag te maken .
 
Gerard, Maak dan eerst even een eigen bouwverslag aan. Rechts bovenaan Plaats nieuw topic aanklikken. Daarna gelijk het topic een naam geven. Succes ermee! Gr. Klaas.
 
Back
Top