Brushless 1/8 HPI Savage

Bashen = Savage Flux ;)
Deze wagen kan echt zo veel hebben he, check o.a. mijn YouTube filmpjes maar eens.

EDIT: beetje bijgelezen over wat je allemaal wil. Tja Summit kan crawlen wat de rest niet kan, gooi er nog wat snellere motortjes in en hij gaat ook nog redelijk snel.
 
Laatst bewerkt:
Flux_Sequence1.jpg
 
Yupz, ben nu een filmpje aan het maken met wat actie ;)

Die foto is door RicSupra gemaakt, zo'n soort van sequence foto, best leuk gedaan moet ik zeggen!
 
dat zij neen paar mooie jumps :Dwat is e rwel met de flux?gaat zo traag in vergelijking met de rustler normaal liggen die ongeveer gelijk van snelheid?welke batterijen zitten er wel in de flux?
 
Sorry, reacties helemaal niet meer gelezen.

@ nick de Flux rijd op 4S de Rustler op 3S (dus 6s voor een Savage). Rustler gaat volgas, ik probeer nog met beleid ;)

@ antonv9, het is gefilmt met mijn Panasonic DMC-TZ5 @ 1280*720 30FPS.

Hierbij ook een nieuw filmpje, mijn beste bash dag tot nu toe !!

Watch HD !!

[URL="
Savage Flux at BMX Track America[/URL]
 
Laatst bewerkt door een moderator:
En de stuur servo is nogal mager, als de flux stil staat heeft de servo niet genoeg kracht om zijn stuuruitslag te halen.

Daar erger ik me ook nogal aan. Heeft iemand een idee voor een betere servo?

@Nard Cox,
Heb je er andere wielen onder gezet? Hebben deze meer grip?
 
Laatst bewerkt:
Hitec of uhm .. nog een ander merk maken goede servo's (Savox servo's zijn volgens mij ook ok). Ben er ook niet echt in thuis moet ik toegeven, neem iig met metale gears ;).

Ja ik heb twee paar andere velgen gekocht voor een prikkie. Beide Hong Nor velgen met dikke offset, een paar heeft ProLine Badlands erop, de ander ProLine Mashers. Rijd echt 10x beter dan de stock velgen / banden, alsof het ineens een andere wagen is. Vooral met de Mashers onroad is het verschil ERG goed merkbaar. Meer grip en minder snel kantelen (beste van 2 werelden I guess).
 
Hitec of uhm .. nog een ander merk maken goede servo's (Savox servo's zijn volgens mij ook ok). Ben er ook niet echt in thuis moet ik toegeven, neem iig met metale gears ;).

Heb zelf een Savöx 20kg Servo als stuurservo in m'n E-Revo. werkt perfect.
Goede merken voor servo's zijn in ieder geval Hitec, Futaba, en Savöx.
Ace schijnen ook erg goede servo's te zijn, maar die heb ik zelf nog nooit gebruikt, dus daar kan ik geen uitspraak over doen. :)
 
70 euro heb ik er voor betaald, dus ja, voor een servo prijzig denk ik. maar voor een 20kg servo valt het erg mee. (gewoon in nederland besteld trouwens.)
 
Die Savox servo's zijn goed geprijsd in Nederland.

Voor Hitec of Futaba Servo's rond die 20kg betaal je veel meer in Nederland en zit je snel over de 100 euro. Tenzij je in HK gaat kijken dan zijn ze al een stuk goedkoper.

Ik zou zeggen dat het wel meevalt met die 70 euro voor een servo van dat kaliber.
 
Back
Top