Carbon Fiber Decals

  • Topicstarter Topicstarter RonK
  • Startdatum Startdatum
R

RonK

Guest
Hoi,

Wie kan mij zeggen bij welke winkels in Nederland ik een stickervel "carbon fiber" kan krijgen. Ik heb maar een klein beetje nodig, voor een F1 auto schaal 1:20
Ik heb al verschillende sites gevonden, vooral Amerikaanse en Conrad. Deze zitten qua prijs wel gunstig(tussen 5 en 10 euro per vel), echter de porto en verwerkingskosten lopen op tot meer dan het dubbele per vel. Gevolg is dat de kosten voor een velletje al gauw rond de 20 euro komen(zelfs bij Conrad)

Heeft iemand (mail)adressen van winkels binnen Nederland waar ik een velletje "carbon fiber" kan krijgen.

Bij voorbaat dank
 
hoi,

je kan bij de plaatselijke auto tunings winkel carbon stickers kopen, en het is er veel goedkoper dan in een modelbouwzaak.

groet Robert
 
even een bijdehante vraag dan, bij de autozaken krijg je folie voor gewone auto's, schaal 1:1, mijn modelauto is schaal 1:20, ziet het carbon er dan niet ietsje anders uit???

Gr.
 
je kan het ook spuiten

gebruik de zoek functie maar er zijn al meerdere topcis over

m.v.g. mathijs
 
Neem eens contact op met Luthart in Venlo of Disco Limburg in Roermand. Die hebben decals voor verschillende schalen en toepassingen. De carbon struktuur decalfilm die jij zoekt is er oa van Microscale en Fujimi.
Als deze winkels het niet hebben liggen kunnen ze het makkelijk bestellen bv bij Model Engineering BV.
Let op, Model Engineering is een groothandel die alleen aan winkels leverd dus jij kan daar niet rechtstreeks bestellen.

Succes,

Marcel.
 
Ik heb het liggen op de zaak maar dat is wel in utrecht Carbon folie (veschilldende diktes). gr jermaine
 
Back
Top