Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Voorlopig alleen de gain, style en het toerental. Dat maakte al een heel verschilErg veel instellingen gewijzigd...?
Zien er gaaf uit. De oranje groene canopy ziet er ook strak uit.. Top,
Erg veel instellingen gewijzigd...?
Dr zijn toch veel logo 700's in omloop, zou zowat een logo 700 XXtreme dag maken![]()
Zoals Bas al aangeeft heb ik inderdaa twee setups. Eén met Futaba BLS255HV servo's voor de swash, de ander met Futaba BLS452 servo's voor de swash. Ik vlieg beide heli's met hetzelfde zenderprogramma en ik merk niet of ik de hv of de gewone heli vlieg.
De BLS255HV kunnen inderdaad op een 2S lipo.
Wel moet je jezelf afvragen of je een bec of een extra 2S lipo wilt. Ik vlieg zelf met een bec en dat bevalt mij erg goed. QUASAR BEC (GSR-7075 LMT) - gryphon-mall.com
@Bas: mooi dat het gelukt is met de motor van de 600 en de riem van de Logo. Blijft toch vreemd dat deze versprongen is. Heb het zelf echt nog nooit gehad.
Succes met oefenen en wat mij betreft de volgende keer met nog meer Logo's![]()
De 452 heeft meer kracht dan de 451. En het verschil in snelheid merk je niet.Waarom de bls452 en niet de 451?
oh wacht ik zie het.. bij hobbymaniacin staan de specs van de 451 bij de 452.
Nu weet ik nog steeds niet welke beter is voor de logo