diorama's

  • Topicstarter Topicstarter cpt.dave
  • Startdatum Startdatum
C

cpt.dave

Guest
ik ben van plan een diorama te maken voor me 1/16 RC tank kan iemand me info geven hoe ik dat het beste kan doen?

Mvg,
dave
 
Hallo Dave

Wil je er gewoon een statisch model van maken van die tank of wil je hem nog gewoon kunnen gebruiken om er mee te rijden.
Als dat niet zo is dan weet ik niet exact hoe groot de diorama moet worden want ik deed alleen maar 1:35 dus dit is ongeveer 2x zo groot.
Had je zelf al wat in gedachte hoe je het een beetje wilt maken en daar bedoel ik mee een soort layout van hoe de diorama eruit moet gaan zien een soort tekening.
Vertel die informatie en dan zul je zien dat er wel mensen zijn hier op het forum die je kunnen helpen met een hoop dingen.


Ik hoor het anders wel

Groeten

John
 
ik wil me tank er nog wel gewoon over heen laten rijden dat wel ja. ik weet wel een beetje hoe ik het er uit wil laten zien en dat is: veel poppen in iedegevaal uhmm een paar schutters putten en bunkers een commando post maar je hebt wel bunkers op van die modelbouw site's maar die zijn allemaal 1/35 of 1/72 en ik zoek zeg maar 1/16 dus ik hoop dat je hier wat mee kan.

Mvg,

dave
 
Hallo Dave

Ik denk dat het heel moeilijk is om iets te vinden in de schaal 1:16 wat betreft diorama's.
Dit puur voor het feit dat je anders een gigantisch grote diorama moet maken en de meeste
doen dat toch op schaal 1:35.
Je kan proberen om zelf wat in mekaar te zetten en dan moet je denken aan bv gipsplaten die je bewerkt met een mesje om daar dan steen structuur in te krijgen.
Ik heb zelf op zolder nog wat schuim liggen van mijn diorama's maar ik weet niet meer waar ik dat vandaan heb gehaald dat is echt ideaal spul om muren en andere structuren te maken.
Met zo'n grote diorama moet je gewoon je fantasie gebruiken en dan kan je soms met de meest simpele dingen toch iets moois maken.
Ik zal eens even gaan googelen om te kijken of ik nog wat anders kan vinden voor je..

Groeten

John
 
Je kan alles zelf maken.
Zie BattleTanksNederland. Die zijn gespecialiseerd in 1/16 en 1/15 :)
 
Back
Top