Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik heb een probleem met de flaps te doen werken op mijn Phoenix RC simulator.
Ik heb mijn Futaba T6EX gekalibreerd en op de Futaba de flaps ingeschakeld en ze staan getrimd op -100%. De zender staat ook op Acro mode.
Verbeter me als ik het fout zeg, maarvolgens mij moest je phoenix instellen met je zender op heli h-1, dus 1 swash servo, de rest van de mixes deed phoenix zelf, dus je zender op acro zetten helpt dan niet?
Ik ben ook van Leuven en ben nu een (eerste) quadcopter aan het bouwen. Vooraleer te vliegen, zou ik echter graag eens een week of zo wat met een quad prullen in een simulator zoals Phoenix. Ik vroeg mij af of ik jouw dongle daarvoor kan huren/lenen? Ik heb een "gevonden" versie van Phoenix rc geinstalleerd staan. 90 euro voor deze software lijkt mij nogal veel om de basics van het vliegen te leren, en de free softwares werken niet echt naar behoren. Laat maar weten via een reactie hier.
groetjes
Ruben
babipsylon is nu online Kwalijk bericht rapporteren