Folie uit Hong-Kong

Op de douane site staat letterlijk.

Let op!

Douanerechten (zoals invoerrecht) berekent u bijna altijd over de waarde van de goederen. De waarde van de goederen is de waarde inclusief vervoers- en verzekeringskosten tot de grens van Nederland.
De omzetbelasting berekent u over de waarde van de goederen (waarde inclusief vervoers- en verzekeringskosten tot de plaats van bestemming) plus de douanerechten.
Wilt u de belastingen die u moet betalen bij invoer berekenen? Let dan op de leveringsvoorwaarden van uw leverancier.

Heb ook nog nooit meegemaakt dat ze de verzendkosten er af zouden trekken die op de paypal rekening staan.
En dit na een paar honderd paketten ondertussen.;)

Bij Ebay vind je vaak spul voor 1 € met 50 € aan verzendkosten .
Ook hier betaal je gewoon 19% btw en inklaringskosten als het word tegen gehouden door TNT.
Alleen krijg je bij problemen maar 1 € terug van Paypal omdat die niet de transport kosten terug geven.:D

Mvg Johan
 
vanmorgen vroeg zijn mijn rolletjes binnen gekomen na gerekend zit ik op een totaal van € 2.86 per meter dat zijn nou eens prijzen voor folie :)
 
Back
Top