De optie "Audio & Timer", in deze optie wordt de aankondiging via het geluidssyteem en electronisch display geregeld. Maar ook kunnen hier de geluidsbestanden opgenomen worden.
Alle bestanden zijn in het Engels aangeleverd. Je zou ze zelf kunnen opnemen in je eigen taal (veel werk!!). Ik heb alleen de "Ronde" en "Groups" en de namen van de piloten opnieuw ingesproken. Uitleg over het inspreken van "Pilot Name Files" staat hieronder.
De instellingen voor de "Playlist settings" wodt opgebouwd uit een "Profile". Wanneer die goed staat kun je die steeds gebruiken. In dit geval "F3RES".
Pilot name Audio en Round/Group audio staat op "Play" en daarmee omgeroepen. Timer File staat op F3RES, deze dient met de "Timer Setup" aangemaakt te worden.
Play pilot names in working time is een handige optie om tussentijds de piloten om te roepen die de volgende ronde moeten vliegen.
Wanneer je de Timer file goed hebt gezet kun je op de optie "Create Playlist" klikken. Deze verzorgt een lijst van 6 ronden met alle aankondigingen.
De wedstrijd kan bijna beginnen!
Hieronder een voorbeeld van een Playlist, je ziet in de playlist alle files die worden afgespeeld, ronden, groepen, piloten en de timer files. Zoals je hieronder ziet hebben we een 5MinsToStart.wav en betekent dat er een pausetijd is van 5 minuten tussen de ronden. Deze hele playlist vult zich dus met alle regels van de gehele wedstrijd.
Met "Open Timer" en door op "Start"te drukken kan de wedstrijd begonnen worden: