Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Heb ik ook!
Werkt inderdaad goed, maar ondersteunt niet alle fonts!
Wanneer je nu net DIE fonts gebruikt, worden die niet afgedrukt :cry:
Ik gebruik dit op m'n werk, om niet een volledige Autocad aan te hoeven schaffen. Meestal hoef ik de tekeningen alleen maar te bekijken. (En die tekeningen hebben nu juist een font die dus niet ondersteund wordt.)
Want ik heb nog een viewer, (van Brava), maar daar kan ik helemaal niet mee printen.
(Overigens gebruik ik sommige functies soms wel hoor; ik maak de tekeningen soms "schoon" om te gebruiken in handleidingen die ik schrijf. Ik haal dan bv. maten en hartlijnen weg.)
Brava heb ik ook, maar die print niets hoor.
Ik kan wel upgraden, maar dat kost met $29 per jaar. DAN kan ik wel printen (in ieder geval... volgens de info van Brava)