Hardnekkig virus

serge pot

Forum veteraan
Afgelopen zaterdag dus voor het eerst eens wezen kijken bij het watervliegen en spontaan een virusje opgelopen .Dat virusje gaan we voorlopig niet bestrijden .

Daar een leuke widgeon zien vliegen in de arf uitvoering .Alleen de prijs was ik het niet mee eens 220 euro voor enkel een kaal toestel .
Ik wilde dus wel zoiets en dan ook van hout .

Toen kwam de puddle twin om de hoek en de 110cm versie leek me wel wat .
RC-Wasserflug

Op downloads klikken en dan even bladeren naar puddletwin 2.

Een klein nadeeltje voor mij is dat het model hier voor depron ontworpen is .

Nu geeft dat niet .tekening dus wel uitgeprint en kan hem dus wel grotendeels gebruiken . Enkelt even een vleugeltje uittekenen zonder dat aquila profieltje wat nu gebruikt word(vlakbodem). Zal best goed vliegen ,maar er zijn betere profielen .Clark-y 11,7% is een betere voor deze .

Tekening schiet al aardig op .De originele woog 400 gram .Als ik 1000gram haal ben ik blij.

Ik wil hem dus voor deze keer niet electrisch maken ,maar met 2 1cc motoren uitrusten van elk een 55 gram (AP 061A)
Totaal vermogen zal dan rond de 250 a 300Watt zitten .
Tankjes kunnen dan mooi achter de motoren in de gondels .
Als gas servo kan daar dan ook een Hs55 in (of andere chinees ).
2 propjes er op van 6x5 ongeveer .

Of iemand moet nog een paar 1 cc motoren hebben liggen welke hij wil doneren :rolleyes:.

Voor het watervliegen ga ik er van uit dat het stuk gaat door waterschade ,dus ik wil er niet veel in investeren .

En mocht het toch niks worden met die motoren wil het toch zo flexibel houden dat het in een zucht om te bouwen is naar electro .
 
Voor het watervliegen ga ik er van uit dat het stuk gaat door waterschade ,dus ik wil er niet veel in investeren .

Je heet toch geen Berto .

Die trouwens de laaste keer alles vliegklaar (wel geductapet) mee naar huis nam , of het lag misschien aan Onno die de Piper niet mee hat .

Vliegtuigen kunne kwa water meer hebben als de meeste denken. ;)

Dus gewoon de virus zijn gang laten gaan en lekker gaan bouwen , je hebt tijd tot midden septemper

Mvg Johan
 
RCLineTV - Puddle Twin 2

Voor nu even genoeg getekend en gezocht .
Morgen eerst een cylinderkopje bewerken ,daarna verder aan een decathlon (ik heb ruimte nodig op de werkbank :D )
 
Daar een leuke widgeon zien vliegen in de arf uitvoering

Als je het draadje van de Widgeon door neemt kan je lezen dat Frans hem voor minder heeft , direct uit usa. Het was idd een hoop geld maar het was het wel waard , mooie glasvezel romp , goed doordacht ontwerp ( rompvorm aftapplug enz )

Je kan ook nog eens bij PAF kijken , die heeft ook nog wel leuke vliegboten in het assortiment.

Mvg,

Bart
 
Back
Top