heeft de FF9 geen display verlichting ??

  • Topicstarter Topicstarter P@trick
  • Startdatum Startdatum
P

P@trick

Guest
Zoals de topic al zegt. is mijn vraag of de FF9 display verlichting heeft.
 
Ik heb die 700mAh vervangen voor een 2300mAh pakket. Gaat een stuk beter! :)

Handig voor het nachtvliegen inderdaad, maar staat natuurlijk ook erg cool. Leuke gadget waar je vervolgens weinig aan hebt.

De Graupner MC24 Gold Edition heeft overigens wel backlight.
 
heb je veel aan in de zomerzon overdag met 24 graden. :wink:


oh ja, die ene keer nachtvliegen in het jaar.
 
Nou dan hebben jullie de scherm verlichting van de T-3pk stuurwiel zender nooit gezien. Het is opeens allemaal een stuk duidenlijker leesbaar. en het licht brand alleen maar bij het instellen niet bij het gewoon gebruik. verders heb ik 2 pakketten van 2300mah sanyo's dus om stroom zit ik niet verlegen :P vind het toch wel minder dat het er niet op zit.
 
Op zo'n zender kan ik het me nog voorstellen want daar rij je met enige regelmaat mee binnen of sta je op de baan onder een overkapping. Maar met de ff sta je het merendeel gewoon op het veld

gr Remco
 
Nou jah goed dat 99,9% het niet nodig vnd blijf ik het jammer vinden. Vlieg nu indoor op een zolder en in de hoek waar ik sta is het gewoon wat donkerder net zoals met auto rijden ;) maar goed het is duidenlijk antwoord op vraag NEE case closed
 
Back
Top