Zonder verdere informatie, is dat echt lastig te zeggen..
2 heli's na exact 2 minuten is heel erg raar, en daarbij zou je bijna de zender verdenken.
dat is meestal de enigste verbindende factor.
in mijn geval dan. al mijn toestellen vliegen op een dag met 1 ontvangeraccu, die gaat er in de avond pas weer uit om te laden.
vragenlijstje:
- hoe oud zijn de heli's, hebben ze eerder met 30+ graden celsius gevlogen?
- zijn er dingen die je bij beide heli's gebruiikt (accu's die je op beide heli's gebruikt hebt bijvoorbeeld)
- welke dx6 heb je? de oude dx6i had nog wel eens problemen met potmeters en andere electronica aan boord.
- heeft je zender eerder met deze temperaturen gevlogen? (kan zijn dat het zendgedeelte er bij die temperaturen mee ophoud)
- als je de zender in huis aanzet, en een toestel aansluit (zonder aandrijving aub), blijft de zender het toestel dan langer dan die 2 a 3 minuten doen?
wel testen zoals je vliegt.. dus druk met de knuppels in de weer en zo.
als je hoogfrequent gedeelte van de zender er na een tijdje mee ophoud..
dan doet de zender het wel op de sim, maar niet op het toestel.
ik zou het gevoelsmatig knap vinden als 2 electroheli's binnen ongeveer dezelfde vliegtijd uit de lucht komen vallen
als de setup goed is, en ruim genoeg bemeten, zou warmte bij beide heli's tegelijk niet de verbindende factor kunnen zijn..
waarbij de aandacht erg vlot richting zender gaat..
lijkt me sterk dat 2 heli's hetzelfde probleem ontwikkelen, wat zich binnen 1 uur bij beide eruit gooit.
en dan kort in de vlucht een spontane stop...
hoe is je failsafe ingesteld?
zonder ontvangst gaat meestal de motor uit. meestal blijven de servo's bekrachtigd op 1 plek staan.
dus, toen je de heli('s) oppakte, waren de servo's toen nog bekrachtigd?
brandde er een lamp op de ontvanger of stabilisatie?