
"CRAWLERS & SCALERS" organiseert in samenwerking met de Modelbouwvereniging Waterland op
ZONDAG 30 OKTOBER 2011
Herfstcrawl 2011
De wedstrijd wordt verreden in twee klasse’s “Sport Crawler” en “Competitie Crawler”.
Tijdens deze wedstrijd wordt het regelement gebruikt wat is opgesteld door de leden van de Modelbouw Vereniging Waterland, [link=http://www.crawlers-scalers.nl/e107_plugins/forum/page.php?3]Klik hier voor het reglement. [/link]
Omdat sommige browsers problemen hebben met het openen van bovebstaande link, hier een [link=http://www.rc-mvw.nl/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?14500] link [/link] naar het origineel op de site van de MVW.
Mensen die met hun Scaler zouden willen meedoen kunnen zich inschrijven in de klasse “Standaard Crawler”, hieronder vallen bv de volgende types Axial SCX10, Tamiya CR01, Tamiya High Lift en dergelijke.
De kosten voor deelname aan deze wedstrijd bedraagt
10,00 Euro
De wedstrijden begint om 9:30 uur met een rijdersbriefing en zullen tot 17:00 uur duren en worden afgesloten met een prijsuitreiking.
Inschrijven doe je via een mailtje aan INSCHRIJVING@CRAWLERS-SCALERS.NL
Vermeld in dit mailtje je naam, email-adres, merk en type auto, klasse waarin je wilt meerijden, en frequentie van de zender die je gebruikt. Alleen volledige inschrijvingen worden verwerkt, zodra je inschrijving is ontvangen en verwerkt ontvang je een bevestiging.Voor inschrijving is mogelijk tot vrijdag 28 oktober 2011 - 20:00 uur.
Verdere informatie en een dagindeling worden in de week voor de wedstrijd bekend gemaakt op dit forum en per Email aan de deelnemers verstuurd.
De Modelbouw Vereniging Waterland heeft een eigen kantine die de gehele dag geopend zal zijn en waar voor de inwendige mens wordt gezorgd. Informatie over de Modelbouw Vereniging Waterland vindt je op WWW.RC-MVW.NL.
Laatst bewerkt: