Hexacopter 680uc motor vraag

hallo allemaal

ik heb een 680uc frame gekocht van hobbyking

Nou staat in de handleiding motor 620-980kv

Nou heb ik dus 8 motors liggen van 980kv doe ik daar wel goed aan?

En wat voor Blades heb ik nodig
In handleiding staat 10 tot 13 inch maar weet niet hoeveel een 980kv overweg kan iemand een idee?


Grt martin
 
Ik heb op mijn 450 quad 10x4.5 props zitten op 980kv motors. Dat werkt goed. Ongeveer 900 gram stuwkracht per stuk. Ze trekken rond de 15 ampère als ik me niet vergis.
Op internet zijn er calculators te vinden waar je dit mee kan berekenen. Google weet ze vast wel te vinden, ik weet ze zo even niet uit mijn hoofd.
 
980 KV met 4S geeft je een relatief rappe hexa, die ook nog eens snel op commandos van de fc reageert.
maar 980 KV zegt mij niet alles.. het formaat van de motor is ook heel belangrijk.. je hebt hele kleine (1306) motoren met 980KV tot hele grote (5066) motoren met 980KV. dus hoe groot zijn de motoren? ;)

met 4S zou ik maximaal 11X45 props nemen(ook weer afhankelijk van hoe groot de motoren zijn). grotere props of grotere pitch trekken meer ampere's zonder dat je er daadwerkelijk een verbetering voor terug krijgt.

wat is het uiteindelijke doel/gewicht van jouw hexa?
 
Back
Top