hoppertank leegtanken in winterperiode?

Hallo, ik heb een evojet hoppertank. Nu hoor ik tegenstrijdige berichten over het al dan niet leegtanken tijdens de winterperiode. Omdat blijkbaar de filter kan kapotgaan als hij niet onder de kero staat.

Weet iemand hier raad mee?
 

Bijlagen

  • Schermafbeelding 2015-10-19 om 12.41.55.png
    Schermafbeelding 2015-10-19 om 12.41.55.png
    115,2 KB · Weergaven: 208
Hey Jan,

kero gewoon laten zitten, Ik trek gewoon m'n tanks leeg, dan blijft je hopper omzeggens vol staan (als'ie juist aangesloten is tenminste...).

Grtz, en tot vliegens nog es he!

Wim
 
Winterperiode? Af en toe gewoon gaan vliegen hoef je hem ook niet leeg te halen ;-)

Maar hier ook gewoon vol weggezet en een laagje in de tank (kan ook luiheid zijn :cool: ) maar heb daar nog geen problemen mee ondervonden.


Grt,
Berto.
 
Ik zie werkelijk geen nut om te de-fuelen. Ik tank ze juist liever vol, dan kan er boven de fuel geen waterdamp ontstaan en neerslaan.
Doe ik ook met benzine modellen (maar wel met ASPEN er in en geen normale fuel die methanol bevat).
Mijn motor zet ik zo weg in de winter, ramvol (met Firezone 102 fuel die ook geen alcohol bevat)
Camper, idem, vol met diesel.

Ik kan me meer problemen voorstellen met lege tanks (verdroging pakkingen, filters, leidingen) dan met volle.

Maar zoals Berto zegt, gewoon door blijven vliegen is ook een optie, dan heb je ook geen last van "stroeve" vingers in het voorjaar....Er zijn best wel dagen dat je wel kunt vliegen in de winter. OK, indoor vliegen is ook een prima remedie tegen ontwenning :)
 
Back
Top