hey wavemaster,
als je de plannen met de neus sectie erbij hebt dan houd ik mij aanbevolen .
het is wel zo fijn als je je eerste boot gaat bouwen dat dit zo eenvoudig mogelijk kan .
ik ben nu bezig met een vliegtuig van 1,80m span ( zie foto beneden ) en daarvan weet ik waar ik op moet letten ,maar qua vaar eigenschappen daar heb ik geen kaas van gegeten als beginner.
het is daarom erg fijn om van de ervaringen van jullie te kunnen profiteren zodat mijn eerste project ( samen met mijn vrouw ) ook een succes kan worden.
ik zie de tekeningen wel tegemoed wavemaster alvast bedankt.
ps hebben jullie voor mij een aantal www adressen waar ik kan kijken voor de assesoires om dalijk de aandrijfas (sen) en de roer(en) en de props etc etc aan te schaffen.
zware servo`s ,ontvanger ,accu`s en dergelijke heb ik zat liggen van het vliegen ,en de beugels om je schroefas en je roer aan te bevestigen kan ik ook zelf (laten) maken bij een kennis ,die heeft alle machines hiervoor staan.
maar dan moet ik wel wat voorbeelden hebben zodat we dit na kunnen maken .
moet ik ook trimvlakken plaatsen enz ??
graag wat uitleg hierover ???