Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
bedankt voor de tips, ik kijk het na
Nog iets vreemd: wanneer ik naar volle gas open ga, dan duw ik met de staafjes (gasservo) tegen de nitro tank, dit lijkt niet de bedoeling. (de tank beweegt zelfs) Ofwel zijn die te lang ofwel moet ik die wat meer proberen indraaien. Er zit schroefdraad op die staafjes dus dat lijkt de bedoeling.
Probleem met de gas servo is ondertussen opgelost,
deze bleek foutief gemonteerd, het staafje stond aan de verkeerde zijde van de houder waardoor het schuin tegen de fuel tank duwde. In de manual stond het wel juist dus heb ik het gecorrigeerd. Kleine vergissing dus bij de montage.
nog iets anders:
Wat mij nog opvalt is dat er weinig plaats is om een fuel filter te steken. Ik heb er zo nog eentje liggen en wil die wel gebruiken. De slangen zitten tussen de uitlaat en de tank proper weggeborgen in die houders, waardoor je weinig ruimte over hebt.