Hulp gevraagd bij afstellen E-sky Belt CP 6-kanaals

  • Topicstarter Topicstarter B.Schonewille
  • Startdatum Startdatum
B

B.Schonewille

Guest
:confused: Hallo helicopterpiloten!

Zelf vlieg ik nog maar kort met de 4- kaals coaxiale Lama V4 en de Big Lama. Verder oefen ik met een simulatieprogramma Aerofly Professional de Luxe.
Voor vaderdag kreeg ik alvast een tweedehands Belt CP van E-sky. Daar heb ik wat nieuwe onderdelen in gezet. Binnenkort wil ik nog meer oefenen en dan eens proberen met de Belt CP met oefenkruis te vliegen. Van deze heli moet nu eerst de rotorkop afgesteld worden. Wie wil mij dat leren ? Ik zou ook alvast met de 6- kanaals in Aerofly willen oefenen, alleen lukt het me niet de instellingen van het vijfde en zesde kanaal goed in te stellen. Weet iemand hoe dat werkt ?
Liefst hulp van iemand in een straal van zo'n 50 km rond Stad Delden (bij Hengelo/ Almelo / Enschede), eventueel tegen een hobbyistenprijsje.
 
Back
Top