Iemand verstand van carson brushles combo’s

Hallo,

Ik heb een carson 12t dragster sport motor en esc, alleen kan ik niks vinden hoe je hem moet instellen, kan iemand mij vertellen hoe je zoon carson combo moet instellen.

Groet Ruben
 
daar wordt het letterlijk beschreven.

komt er op neer dat je iets moet doen met het gas tijdens onder stroom zetten van de regelaar.
dan gaat de boel piepjes geven, knipperen met lampjes.
bij het juiste aantal piepjes/knippers iets met het gas doen.
door te tellen, lampjes in de gaten te houden, kun je zien wat je hebt gedaan.
 
IMG_0752.JPG




Er zit geen knopje meer op
 
hoe gaat een regelaar verder nog aan of uit?

Het is wat lastiger, maar eigenlijk werken de meeste regelaars zo. zonder knop bedoel ik.
stroom erop = regelaar aan
stroom eraf = regelaar uit.

moet je alleen af en toe even rommelen om dingen op de zender ingedrukt te houden terwijl je de stekker aansluit (regelaar aanzet)
 
@Student : Naast de schuifschakelaar op de foto zitten een paar pads, daar hoort normaal geloof ik een mode schakelaar te zitten.
Ik denk dat de enigste optie een nieuwe schakelaar zien te fixen, of de pads tijdelijk proberen door te verbinden met een schroevendraaier oid?
 
Is dit ook een dragster regelaar? Ik heb online gekeken, ben 2 versies van die regelaar tegengekomen maar geen met zo'n schakelaar.

Maar als daar het drukknopje is afgebroken zal je er een ander op moeten zetten.
 
OK, nu wordt het echt duidelijk dat het je niet gaat lukken om dit werkend te krijgen, ook niet met alle goede bedoelingen op het forum. Tijd om eens naar een winkel te lopen en daar hulp vragen.
 
Back
Top