Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Een Imax B6 levert maximaal 50 Watt. Ik denk dat in jouw situatie die Imax wel eens te licht kon zijn. De electro/elektronica experts hier kunnen dat zou uitleggen
Maar: je zegt dat in het schermpje 0,2A staat. Dat is normaal gesproken alleen zo op het einde van de laadcyclus, dan loopt langzaam de laadstroom terug. Bij het begin staat hij op de ingestelde waarde.
En nee, het laden met 1C duurt ongeveer een uur, geen uren. Mits uiteraard de Imax dat aankan.
Stel je het vermogen wel in op 5.0A dan? (Meer kan met de Imax B6 niet)
Verder kun je niet zoveel fout doen.
Heb je 5.0A ingesteld, moet de Imax beginnen met die 5.0A. Maar nogmaals het kan zijn dat je teveel vraagt, en kun je wel zoveel hebben ingesteld, maar dan levert hij dat niet, en duurt het laden ook langer.
Lipo balancing programma: toets start, dan knippert de 'A' aanduiding en kun je met de + en - toetsen het ingestelde laadvermogen wijzigen, dan weer toets start, knippert de aanduiding voor het aantal cellen (bij jou 11.1 v), weer start; lipo aansluiten; balanceerstekker ook, start ingedrukt houden, dan controleert de Imax het aantal ingestelde cellen met het gemeten aantal, correct: start en voilá.
Maar dat staat ook in de gebruiksaanwijzing
Een Imax B6 heeft een maximaal vermogen van 50 watt.
Als je een drie-cellen pakket laadt is de maximale spanning 12.6 volt.
De maximale laadstroom is dan 50 : 12.6 = ca. 4 ampère. In de praktijk zal dat door verliezen, waaronder warmteverlies in de lader nog iets minder zijn.
Je hebt wel een 12 volt voeding nodig die in staat is de 50 watt te leveren.
Aan die lage laadstroom is niets te doen. Is een eigenschap van de lader. Wil je met een hogere stroomsterkte laden, dan zal je een andere lader met een hoger vermogen nodig hebben.
Dan is je accu naar de eeuwige jachtvelden.....er zit een verschil van 0,4V tussen de cellen 2 en 3. Je lader al dat eerst willen corrigeren voordat hij verder gaat. Die cel van 4,2V is immers vol, die van 3,8 niet. Die is waarschijnlijk defect.
Misschien je Lipo rustig ontladen tot 9V (minimum) zodat de cellen tijdens ontladen met elkaar verbonden zijn en zich zo kunnen stabiliseren.
Daarna nogmaals proberen te laden en je spanning per cel via het display in de gaten houden, die moet na een paar minuten redelijk hetzelfde zijn en blijven gedurende het laadproces.
50W is idd op het randje bij een 5000Mah/11.1V Lipo
I.d.d.zit het probleem waarschijnlijk in de lipo.
Het laden duurt met deze lader wel wat lang maar na een uur moet hij wel vol zijn en dat het nog langer duurt komt door het balanceren.
Misschien krijg je hem wel goed maar na een vlucht is het weer zo ver omdat 1 of meer van de cellen stuk zijn en een afwijkende capaciteit hebben.