Infinity 2 kapot

Even een vraagje aan de elektronica kenners onder de forum gangers.

Laatst was ik op het veld een akkupakket aan het laden. Toen het accupakket klaar was met laden haalde ik de laadkabels ervanaf. Maar het minder leuken ervan is dat de pluspool van de laadkabel uit mijn handen schoot en op de minpool van de autoaccu viel. Een vonk volgde en het gevolg is dat ik mijn akku's dus niet meer kan laden met de snellader. De rest doet het gewoon nog.

O ja nog even iets als je de lader aansluit geeft hij normaal, als er niets aanhang, in het menu bij Ausgang aan ongeveer 45 volt aan, maar bij mij geeft hij daar nu dus 0 volt aan.

Misschien is het wel een heel makkelijk probleem en is het makkelijk te verhelen. Als dat zo is laat het me graag weten.

robbe_infinity_2.jpg
 
Het enige, waar deze lader niet tegen kan, is het kortsluiten van de uitgang met de ingang. Zowel de eindtrap als de spanningsomvormer gaan dan in rook op. Dit is dus geen makkelijk te verhelpen probleem.

Lader inleveren bij de winkelier of zelf opsturen/langsbrengen bij de servicedienst. In het laatste geval: paraplu meenemen, want Maasland zal inmiddels het augustus-natheidsrecord van Nederland hebben (we naderen de 30cm. neerslag :cry: ).
 
Back
Top