Inspira F3J in hout - tekeningen vrij te downloaden

Discussie in 'Zweefvliegen' gestart door arno888, 20 jan 2010.

  1. arno888

    arno888

    Lid geworden:
    12 mei 2006
    Berichten:
    3.469
    Locatie:
    Selfkant-Tüddern Duitsland
    Laatst bewerkt: 20 jan 2010
  2. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Ik heb gekeken op de link maar kreeg een 404 melding.
    Jij hebt hem vast wel gedownload? Mag ik een digitale kopie?
     
  3. arno888

    arno888

    Lid geworden:
    12 mei 2006
    Berichten:
    3.469
    Locatie:
    Selfkant-Tüddern Duitsland
    link aangepast; moet het nou wel doen :)
     
  4. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Klopt, doet het nu wel. Bedankt voor het aanpassen van de link.
    Gelijk maar even uitprinten.
     
  5. Piet G

    Piet G

    Lid geworden:
    19 dec 2004
    Berichten:
    583
    Locatie:
    Goirle
    Wat een gigantisch mooi model zeg!
    Hoe kan ik deze tekening op ware grote ontvangen of laten afdrukken?

    gr. Piet
     
  6. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    De tekening kun je downloaden. Afdrukken bij een copyshop? Het is wel een autocad tekening!
    Ik ben bezig met het afdrukken voor mezelf maar ik moet het juiste papierformaat nog instellen. Hij is namelijk groter dan een standaard A0.
    Ik kan er wel een pdf van maken, maar daar heb je hem nog niet mee afgedrukt.
     
  7. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Alleem de vleugeltekening is 2,4m lang. De romptekening iets korter. De ribben kunnen wel op enkele A4-tjes. En dan nog alles in 2-voud.
     
  8. Piloot71

    Piloot71

    Lid geworden:
    27 okt 2004
    Berichten:
    241
    Locatie:
    blaricum
    afdrukken

    Wat een mooi kist..

    bestanden al opgehaald en in mijn archief nog te bouwen gestopt :)

    Bij repro bedrijven (zoals www.rijnja.nl) kunnen ze (zwart wit) tot 90 cm breed printen. Lengte maakt daarbij niet zoveel uit.

    Ik kleur kan het nog breeder (betaal je ook wel weer veel meer voor)

    groet frank
     
  9. jacobbos

    jacobbos

    Lid geworden:
    13 apr 2008
    Berichten:
    3.090
    Locatie:
    Gorredijk. FRL
    Idem dito!!

    Prachtig model, vooral de houtbouw is prachtig. Mooi motortje in de neus en dan maar gaan!

    Jacob Bos
     
  10. Inspira

    Jan Jaap,

    je hebt PB

    Gr
    P
     
  11. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Peter,

    Ik denk wel dat het printen/plotten lukt. Je hebt pb.
     
  12. Willem P

    Willem P

    Lid geworden:
    21 okt 2006
    Berichten:
    1.975
    Locatie:
    Hoeven/ Oudenbosch
    Kan nog iemand een vertaling verzorgen? mijn Tsjechisch is niet zo goed meer de laatste tijd(en daarvoor ook niet).
    Ik heb mijn copyshop gevraagd, of het kan, en wat het kost. Nog geen antwoord gehad.
     
  13. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Mooi motortje.....??? Het ding weegt volgens de beschrijving al 5 kg.
    Volgens axi een 4120/20 met 70A regelaar en een 5S accu.

    Het blijft natuurlijk wel een imposant gevaarte!!!
     
  14. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Een vertaling van de Inspira door Google vertalingen. Het is niet de beste vertaling maar misschien kun je er iets van brouwen

    (01.11.2007) Nou, ik werd beschouwd als een toenemende vraag in de bouw-tijdperk begon en vervolgens wordt verhoogd.
    Rozpětí 4,5m není zas tak moc :).​
    Spanwijdte 4,5 meter is niet zo veel :).
    Makety větroňů se mi líbí opravdu hodně, ale to trhání proudnic na minimálce!​
    Modellen glider ik veel, maar scheurt het mondstuk minimálce!
    Proto jsem potřeboval vytvořit větroň, který bude opravdu hodný a polétání s ním bude po všech stránkách pohodové.​
    Daarom moest ik het maken van een zweefvliegtuig, die echt mooi is en polétání met hem in alle rustgevend.

    Mělo by se jednat o fůzi mezi F3J - nechal jsem se inspirovat kolegovým Storkem - od toho taky název Inspira a osvědčenou konstrukcí typu Sky dancer.​
    Het zou een fusie tussen F3J - Ik liet geïnspireerd kolegovým Stork - van de naam, ook Inspira een bewezen type van constructie Sky danseres.
    Konstrukce výhradně balsová + smrkové nosníky.​
    Constructed volledig balsová + grenen balken.
    Sem tam uhlíkové pásnice 10x1mm a trocha laminátu.​
    Fro koolstof flens 10x1mm een beetje van glasvezel.
    Prostě klasika.​
    Simply klassieker.
    Jen potah bych chtěl konečně realizovat fólií.​
    Alleen dekking eindelijk besefte ik wilde naar de film.
    Zatím jsou na CNC mašině vyřezána jen žebra, ale dlouhé zimní večery se blíží, tak bude určitě o zábavu postaráno...​
    Tot dusver de enige CNC machine gesneden ribben, maar de lange winteravonden komen, dus zal zeker vermaakt ...
    Profil jsem použil vlastní, na obrázku je srovnání s Epplerem 387.​
    Ik gebruikte een eigen profiel, het beeld wordt vergeleken met de 387e Eppler
    Ovšem ten jsem viděl až po postavení křídel.​
    Maar hij zag de positie van de vleugels.
    :) Jako pohon mám v úmyslu použít střídavý motor vlastní výroby, tedy konkrétně motor č.11.​
    :) Zoals ik van plan om borstelloze motor rijden naar hun eigen productie, die speciaal is motor nr.11 gebruiken.
    Ovšem osazení by mělo být na demontovatelném pylonu av tlačném uspořádání.​
    Toch moet de opslag worden ontmanteld en duw pyloon structuur.
    Rozměr sklopné vrtule aeronaut asi 15 palců.​
    Grootte Aeronaut propeller voudig ongeveer 15 centimeter.
    Pohon články A123, ale to předbíhám, uvidíme.​
    Drive A123 cellen, maar voor mezelf, te zien.
    :)
    :)

    (31.12.2007) Na silvestra mi došel konečně balík s balsou, uhlíkovými pásnicemi a trubkami, ale já samosebou nebyl doma.​
    (31.12.2007) Op oudejaarsavond kwam ik eindelijk gebundeld met balsa, koolstof flens en pijpen, maar natuurlijk was ik niet thuis.
    Ale naštěstí jsem to skoulel na poště tak, abych měl balík doma ještě dnes.​
    Maar gelukkig ik skoulel het postkantoor, dus ik had een pakket thuis vandaag.
    Tak ta hromada na 2.fotce je materiál na stavbu.​
    Dus de vergadering 2.fotce het materiaal voor de bouw.
    Objednáno 11.12.2007, dodáno 31.12.2007.​
    Bestelde 11.12.2007, afgeleverd 31/12/2007.
    Tomu říkám rychlost!!!​
    Wat een snelheid!
    :-( Křídlo má konstrukci smíšenou, žebra z balsy tl. 3mm, smrkové nosníky a uhlík. Na tuhý potah jsem zvolil balsu tl. 2,5mm.​
    :-( Wing van een gemengde structuur, ribben uit balsa dikte. 3mm, grenen balken en koolstof. De taaie stof ik koos Balsu dikte. 2,5 mm.
    (07.01.2008)Tak jsem se stavbou zase kousek pokročil, mám už v kupě polovinu křídla.​
    (07.01.2008) Dus ik draai aan de bouw van een stuk gevorderd, was ik in de stapel van de helft van de vleugel.
    :) Hlavní nosník, který je tvořen 2x smrkovou lištou 10x4mm, je vyztužen uhlíkovým páskem 0,5x10mm shora i zespod.​
    :) Het grootlicht, die bestaat uit 2x spar bar 10x4mm, de versterkte koolstof strip 0,5 x10mm boven en onder.
    Mezi tyto nosníky je na výšku vlepena balsa tl.​
    Een van deze is de hoogte van de balken gelijmd balsa dikte.
    3mm.​
    3mm.
    Tím pádem je křídlo pevné na ohyb i krut jak beton.​
    Dit maakt het moeilijk om vleugel buiging en torsie als beton.
    Dále je uhlíkovým rovingem zesíleno místo nasouvání ucha do poloviny centroplánu.​
    Het wordt versterkt door koolstof zwervende plaats nasouvání centroplane het middenoor.
    Nábežnou hranu tvoří spolu s balsovou lištou 12x10mm i smrková lišta 5x8mm, která je po 3/4 rozpětí a je shoblována a sbroušena do požadovaného tvaru.​
    Leading rand, samen met balsovou bar 12x10mm en staafje van 5x8 mm grenen bar, die na 3 / 4 span en shoblována en sbroušena naar de gewenste vorm.
    Zatím tato půlka křídla měří 2200mm, hloubka je 300mm a váha bez potahu je 700g.​
    Terwijl de helft van de vleugel 2200 mm, diepte 300 mm en het gewicht gemeten zonder huid is 700g.
    (10.01.2008) Dnes jsem dokončil nahrubo Vop, potah tvoří balsa tl.​
    (10.01.2008) Vandaag ben ik klaar met het ruwe Vop, laagdikte zijn balsa.
    2mm.​
    2mm.
    Žebra jsou z balsy tl.​
    De ribben zijn gemaakt van balsa dikte.
    3mm.​
    3mm.
    Uhlíkové trubky pr.6 a 4mm tvoří nosníky a pouzdra pro nasunutí spojovací tyče.​
    Carbon buizen zijn pr.6 een 4 mm balken en mouwen voor het inbrengen van drijfstangen.
    Zatím váží 100g.​
    Toch weegt 100g.
    (13.01.2008) Trup už se zdárně taky formuje, je slepen z balsových bočnic tl.8mm jako krabice.​
    (13.01.2008) Hull is al goed gevormd, is ook gelijmd op balsových zijwanden tl.8mm als een doos.
    Poté vybroušen do předpokládaného tvaru.​
    Dan gepolijst de verwachte vorm.
    Ještě ale musím trošku doladit centroplán.​
    Maar ik heb nog een beetje tweaken centroplane.
    Sop je dělená, pevná část je z bukové balsy tl.2,5mm vyztužená tl.8mm.​
    Sop is verdeeld, massief beuken is balsa tl.2, 5mm versterkt tl.8mm.
    Pohyblivá část má potah z balsy tl.2mm, výztuhy zase tl.8mm.​
    Verhuizen deel heeft een coating van balsa tl.2mm, bretels weer tl.8mm.
    Docela mi dal zabrat pákový mechanismus pro ovládání Vop.​
    Gaf me een heel moeilijke tijd koppeling controle Vop.
    Šlo hlavně o přesné ustavení pouzder tak, aby byla plovoucí Vop vůči Sop kolmá.​
    Het was vooral over de precieze inrichting van struiken, zodat de drijvende Vop loodrecht op Sop.
    Náhon je řešen bovdeny.​
    Drive is opgelost kabels.
    Nakonec je trup delší oproti původnímu plánu o 100mm.​
    Tenslotte een langere romp dan het oorspronkelijke plan van 100mm.
    (21.01.2008)Konečně se mi podařilo Inspiru sestavit, hlavně taky kvůli dodělání centroplánu a kabiny.​
    (21.01.2008) Tot slot wil ik erin geslaagd om Inspire compileren, vooral omdat ook dodělání centroplane een taxi.
    Křídla se nasouvají na 2 laminátové černé trubky 16/12mm.​
    Wings nasouvají tot 2 zwarte fiberglas pijp 16/12mm.
    Do nich jsou ještě vlepeny laminátové černé tyče pr.12mm.​
    Zijn nog geplakt gelamineerd zwarte balken pr.12mm.
    V křídlech a centroplánu jsou pouzdra ve tvaru trubky, zhotovené z papírové hnědé lepící pásky.​
    De vleugels en centroplane gevallen zijn in de vorm van buizen, gemaakt van bruin papier tape.
    Tloušťka stěny je 1mm.​
    Wanddikte is 1mm.
    Jěště chybí dodělat jedno křidélko a usadit brzící štíty.​
    Nog steeds ontbreekt aan een vleugel finish en Brzica schilden te beslechten.
    Docela se mi nechtělo do stavby druhé poloviny křídla, když jsem si vzpoměl, kolik broušení bylo na první.​
    Ik soort van niet het gebouw wil de tweede helft van de vleugel, toen herinnerde ik me hoe veel schuren was de eerste.
    Trup bude potažen dvěmi vrstvami laminátu 80g/m2 a po vybroušení nastříkán na bílo.​
    De romp zal worden bekleed met twee lagen glasvezel 80g/m2 na aanscherpen gespoten wit.
    Taktéž náběžka a odtokovka bude lehce přelaminována.​
    Ook een voorsprong odtokovka zal iets přelaminována.
    Zatím éro váží 2,5kg.​
    Ondertussen ero weegt 2,5 kg.

    Musím se ale taky zmínit o velké podpoře ze strany mé ženušky Lenky a moc jí poděkovat za pochopení které s mým koníčkem má.​
    Maar ik moet ook wijzen op de grote steun van mijn Housewives Lenka en ik bedank haar voor het begrip dat mijn hobby is.
    Důkazem je i fakt, že mi na svátek koupila 3 role 2m Oracoveru.​
    Het bewijs is het feit dat ik kocht op vakantie 3 rollen ORACOVER 2 meter.
    Hned jsem jej cvičně vyzkoušel, protože jsem s nažehlovací fólií ještě nikdy nepracoval.​
    Ik probeerde het meteen opleiding, omdat ik nooit bekleding werken ijzer.
    A výsledek?​
    En het resultaat?
    Je to pohodová prácička, povrch je nádherně lesklý, a nesmrdí jako lakování.​
    Het is een ontspannen prácička, is het oppervlak mooi glanzend, en niet stinken als schilderen.
    Nechápu, proč jsem nenažehloval už dřív!​
    Ik begrijp niet waarom ik nenažehloval het voor!

    (03.02.2008) Trup i náběžky s odtokovkou na středních dílech jsou přelaminovány.​
    (03.02.2008) romp en toonaangevende odtokovkou met secundaire werken zijn přelaminovány.
    Vše vybroušeno.​
    Alle gepolijst.
    Poprvé v životě jsem se pustil do potahování nažehlovací fólií, konkrétně Oracoverem.​
    Voor de eerste keer in mijn leven dat ik begon te coaten film, namelijk ORACOVER ijzer.
    Mám doma starou žehličku, na které jsem nastavil střední úroveň a pustil se do práce.​
    Ik heb een oude ijzeren thuis, dat ik de middens en ging aan het werk.
    Hned napoprvé se mi podařilo krásně potáhnout a vypnout cvičný kousek .​
    De eerste keer dat ik erin geslaagd om mooi te trekken uit een beetje een praktijk.
    Přišel jsem ale na to, že je lepší nažehlit jen hrany, pak zalemovat a nakonec horkovzdužnou pistolí fólii vypnout.​
    Ik kwam maar dat beter is nažehlit slechts randen, dan zalemovat en tenslotte horkovzdužnou pistool folie af.
    Pak hned uhladit hadříkem, aby se fólie přilepila.​
    Dan gewoon glad doek vast aan de folie.
    Tím pádem není nijak poškrábaná.​
    Zo is niet bekrast.

    (03.03.2008) Pustil jsem se do elektroinstalace.​
    (03.03.2008) ik de bedrading.
    Na spojení centroplánu a trupu jsem použi 9-ti pinový cannon.​
    De concentratie centroplane en romp, was ik maar 9-pins kanon.
    Samice je zapuštěna celá v trupu, samec je zadlabán do kořenového žebra.​
    Het vrouwtje is ingebed in het hele lichaam, mannelijke tapgat is de wortel rib.
    Oboje přišrubováno.​
    Beide přišrubováno.
    Na spojení centroplánua uší je použit klasika JR servokonektory, stejně jako u f3j.​
    De verbinding centroplánua oor wordt gebruikt servokonektory JR Klassiek, evenals in f3j.
    Serva jsem použil na křidélka GWS 3,6kg tah a na štíty eko 16 s tahem 2,2kg.​
    Ik gebruikte om rolroeren servo GWS 3,6 kg stuwkracht en schilden eco 16 met ontwerp 2,2 kg.
    Na Sop a Vop standartní serva HS-422.​
    De Sop en VOP standaard servo HS-422 lijn.
    Náhon bovdeny.​
    Drive kabels.

    (22.03.2008) Na některé materiály se člověk opravdu načeká (1 měsíc), ale nakonec pošta s balíkem 2m oracoveru - žlutá piper dorazila ik nám.​
    (22.03.2008) Bepaalde materialen zijn echt een nazi (1 maand), maar uiteindelijk het pakket post 2 meter ORACOVER - geel piper kwam ook voor ons.
    Spodní část křídel spolu s Vop je už potažena.​
    Het onderste deel van de vleugels samen met Vop is al bekleed.
    Střídají se žlutá s černou.​
    Alternatieve geel met zwart.
    Byla to docela zajímavá práce, musel jsem dbát na přesné požehlení, jinak by se hrany barevných přechodů zvlnily.​
    Het was heel interessant werk, ik moest juist požehlení verzekeren, omdat anders de randen van de kleurovergangen gebogen.
    Mám už vyzkoušené i mixy, tzn.​
    Ik heb al geprobeerd de mix, dwz.
    křidélka-sop, brzdy-křidélka nahoru-vop nahoru(2st.).​
    SOP-vleugels, remmen, vleugel-up-VOP up (2st.).

    (02.04.2008) Trup je nalakován čirým autolakem, tedy stejným, jaký jsem použil na stříkání Calibry 2,0i.​
    (02.04.2008) De romp is geschilderd duidelijk, auto, in hetzelfde wat ik gebruikt voor het sproeien Calibra 2.0 i
    Kompresor si jen chrochtal, povrch se krásně slil, prostě pohodička.​
    Compressor net chrochtal, het oppervlak mooi gesmolten is, net pohodička.
    Teď jen vyřešit, jak dovážím těžiště, protože do špice musím dát cca 0,75kg závaží.​
    Nu net uit figuur hoe importeren centrum van de zwaartekracht, omdat de teen gewicht moet geven ongeveer 0,75 kilogram.
    Asi olova, ale kde ho koupit?​
    Waarschijnlijk leiden, maar waar te kopen?
    :-((​
    :-( (

    (26.04.2008) Dnes jsem se odhodlal Inspiru hodit vstříc větru.​
    (26.04.2008) Vandaag heb ik besloten om tegemoet te gooien Inspire wind.
    Trošku s obavami, ale jak se ukázalo zbytečnými.​
    Een beetje van zorg, maar het bleek nutteloos.
    Vše se povedlo, koncepce přesně odpovídá očekávání.​
    Alles is goed, het concept precies overeenkomt met de verwachtingen.
    Éro je klidné, dobře se háže i přes váhu 4,6kg.​
    Ero is een rustige, goed rollen ondanks gewicht 4,6 kg.
    Nemusel jsem ani dotrimovávat.​
    Ik wist niet eens dotrimovávat.
    Dobře se chytá v termice, akorát brzdy jsou hodně účinné.​
    Goede vangst The Thermals, alleen de remmen zijn zeer effectief.
    Dokonce se mi při přistání podařilo zalétnout za muldu a neviděl jsem, kam dosedám...​
    Ik heb zelfs in geslaagd om een zalétnout Mulda land en ik zie niet waar de grond raken ...
    Ozval se docela rachot...​
    Er was een gebrul ...
    doběhl jsem k éru, nic mu nebylo, jen bylo zaryté do země asi 10cm jako oštěp.​
    Ik rende naar het tijdperk, niets was hij niet alleen het land was hardnekkig rond de 10 centimeter als een speer.
    :))​
    :))

    (8.05.2008) Protože mi chybělo ještě video z lítání, poprosil jsem manželku, aby natočila něco málo kamerou.​
    (8.05.2008) Omdat ik miste ook het plaatsen van video, vroeg ik zijn vrouw naar de film een kleine camera.
    Pavlík v krosně sice trošku dával najevo, že se nudí a třepal ženě záběrem, ale i tak se dalo něco použitelného vybrat.​
    Pavlik in een poosje paramotor had aangetoond dat de verveelde en schudde zijn vrouw neergeschoten, maar hij kon kiezen voor iets bruikbaar.
    Dokonce jsem vyzkoušel na plno brzdící štíty, při utrácení výšky v termice se výborně osvědčily, éro je stabilní a klesá opravdu dost.​
    Ik heb zelfs geprobeerd om volledige remmen schilden, doden op hoogte in de thermiek werkte perfect, Ero stabiel is en dalende echt genoeg.
    Neodolal jsem a Inspiru trochu rozjel do rychlosti.​
    Ik kon de verleiding niet weerstaan een beetje Inspire reed naar snelheid.
    Nó, tak to byl terve zážitek, pěkně nahlas sviští, ale výkrut, nebo přemet zatím mám strach udělat.​
    Nou, het was Terve ervaring, vrij luid marmotten, maar výkrut of omdraaien maar ik ben bang om te doen.
    Ale jak se říká s jídlem roste chuť že...​
    Maar zoals ze zeggen het voedsel proeven dat groeit ...

    (20.05.2008) Konečně jsem se pustil ještě do poslední úpravy designu, přeci jen je éro takhle hezčí, doplnil jsem totiž na konce křídel, vop a sop žlutočerné pruhy a do centroplánu nápis INSPIRA.​
    (20.05.2008) Ik heb eindelijk begonnen vóór het definitieve ontwerp wijzigingen, na al ero manier mooier, heb ik toegevoegd aan de vleugeluiteinden, en SOP VOP žlutočerné strepen en de woorden centroplane INSPIRE.
    Konečná váha 5kg.​
    De definitieve gewicht van 5 kg.

    Rozpětí: 4500mm​
    Lengte: 4500 mm
    Délka: - 1900mm​
    Lengte - 1900 mm
    Výška: - 406mm​
    Hoogte - 406 mm
    Váha: 5kg​
    Gewicht: 5kg
    Ovládané: S,V,K,Motor a brzdy​
    Gecontroleerde: S, V, K, Motor en remmen
     
  15. Willem P

    Willem P

    Lid geworden:
    21 okt 2006
    Berichten:
    1.975
    Locatie:
    Hoeven/ Oudenbosch
    maar hoe de lucht in???

    Een hoogstart kun je wel vergeten???
    Electrolier wel??
    Fietslier met gebruik van EPO??

    Of de MENTOR van Raymond er voor, eens zien wat ie kan...
     
  16. arno888

    arno888

    Lid geworden:
    12 mei 2006
    Berichten:
    3.469
    Locatie:
    Selfkant-Tüddern Duitsland
    enthousiast

    Hallo

    voor die mensen die zo veel interesse tonen is het misschien ook wel handig om dit topic te volgen : F3J in Holz - Inspira - RC-Network

    De discussie over het profiel is leuk maar ook constructief worden er wat dingetjes genoemd.
    Mijn persoonlijke indruk na het bekijken van de tekening is dat de ligger constructie nogal licht uitgevoerd is. En vuren liggers bedekken met een laagje koolstof is ook geen optimale oplossing ( is meen ik besproken in het Topic over die oostenrijkse olifant :) )
    Zelf zou ik die liggerdoorsnede aan de wortel verdubbelen .......
     
  17. Willem P

    Willem P

    Lid geworden:
    21 okt 2006
    Berichten:
    1.975
    Locatie:
    Hoeven/ Oudenbosch
    PDF of PLT bestand

    Als iemand een PDF of PLT bestand heeft van deze tekening zou ik die graag willen hebben.

    Mijn copie-shop kan niets met het autocad bestand.

    alvast bedankt
     
  18. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Ja dat kan, ik zit alleen niet op kantoor. Dus als je even geduld hebt....
    Ik zou hem ook nog kunnen afdrukken.....
     
  19. Willem P

    Willem P

    Lid geworden:
    21 okt 2006
    Berichten:
    1.975
    Locatie:
    Hoeven/ Oudenbosch
    je hebt PB, natuurlijk hebben we geduld:D
     
  20. Jan Jaap

    Jan Jaap

    Lid geworden:
    16 jul 2009
    Berichten:
    667
    Locatie:
    IJsselmuiden
    Willem P(B terug)
     

Deel Deze Pagina