IPMS Le Mans 2015 - Bouw een racewagen in 24 uur!

Ook dit jaar gaan we op het IPMS forum weer de IPMS Le Mans 24 uurs bouwwedstrijd houden. De bedoeling is dat tijdens de 24 uurs race van Le Mans een schaalmodel van een Le Mans racewagen wordt gebouwd. Het is in de voorgaande twee edities sommige deelnemers zelfs gelukt om twee modellen af te krijgen.

De race start op zaterdag 13 juni om 15.00u en eindigt op zondag 14 juni om 15.00u.

De regels zijn:
- De kit moet een plastic bouwpakket zijn
- Het uiteindelijke model moet een wagen zijn die aan de 24h du Mans of een vergelijkbare 24h race (Daytona, Nurnburgring, Spa etc.) heeft meegedaan.
- Alle schalen zijn toegestaan.
- Alle soorten van aftermarket produkten zijn toegestaan (decals, photo-etch sets etc)
- Open voor iedereen, je hoeft geen IPMS lid te zijn (lees wel even de regels voor het aanmaken van je forumnaam).
- Je houdt de voortgang tijdens de race bij op het IPMS forum tijdens de race
- Onder de succesvolle finishers wordt weer een waardebon van Peperkamp Modelbouw in Ede verloot.
- Onder de succesvolle finishers worden ook weer plastic kits verloot.

Meer informatie, details en nieuws is hier te vinden: http://ipms.freeforums.org/ipms-le-mans-2015-nieuws-regels-details-t2842.html

Aanmelden kan hier: http://ipms.freeforums.org/ipms-le-mans-2015-inschrijven-t2843.html

Iedereen is van harte welkom dus doe vooral eens mee! Als ervaren 24 uurs "racer" kan ik zeggen dat het zeker de moeite waard is om het eens te proberen.

Hopelijk tot de 13e aan de startlijn.

esm10.jpg

Enkele van de deelnemers uit 2013 en 2014.

Erik
 
Laatst bewerkt:
Voor wie de IPMS Le Mans modellen eens in het echt wil zien is er binnenkort de gelegenheid. Volgende week zaterdag, 31 oktober zullen er zoveel mogelijk van de IPMS Le Mans modellen van de afgelopen 3 jaar aanwezig zijn op het Euro Scale Modelling evenement in Nieuwegein. De modellen vormen daar een afzonderlijke wedstrijd categorie en ook in de gewone wedstrijd zijn al een aantal Le Mans automodellen aangekondigd.

We zijn er trots op dat het al 3 jaar op rij gelukt is om de IPMS Le Mans te houden en maken er zaterdag een mooie presentatie van.

Flyer-2015-cover.jpg


Erik
 
Back
Top