kan geen goed servo vinden

hallo ik ben opzoek naar een servo voor mijn nitroauto nu heb ik een probleem ik kan geen servo vinden met dezelfde stekker ik ben op zoek naar een servo met pinnetjes en geen gaatjes in de stekker ik heb nu een robbe s3003 maar als ik dezelfde zoek heeft hij altijd de verkeerde stekker weet iemand waar ik deze kan vinden met een goede stekker ik heb een robbe futuba fmss 40mhz ontvanger
 
Hoi volgens mij zijn de stekkers van de servo's hetzelfde.
Heb je misschien een foto van jou servo met stekker?
Waarvoor ga je hem gebruiken, stuur of gas/rem?
Gr Rinie
 
Je hebt dus een oude Robbe/Futaba aansluiting, daar ga je niets meer voor vinden... Er bestaan wel verloopjes naar de nieuwe Futaba stekker of je moet van de oude servo de kabel om solderen naar de nieuwe.

Uiteindelijk is het handig om de aansluitblokjes uit de ontvanger te solderen en er pinheaders voor in de plaats te solderen zodat je ontvanger met de huidige apparatuur overweg kan.
 
Als je op zoek bent naar een nieuwe servo, dat heb je ook een oude servo met het juiste kabeltje.

Dat kan je gebruiken op op de nieuwe servo te zetten.
 
Back
Top