Mannen.
Isopropanol, werkt echt.
Maar ik heb mijn stuurhuis van kunststof met ruiten antivries schoon gekregen.
Heb deze info van dit forum en Duits forum.
Had toevallig een fles van een bekend Duits merk met Ster staan, heb geen foto's gemaakt en is volgens mij de goedkoopste oplossing.
Maar belangrijker heb er erg goede resultaten mee geboekt, moet er wel bij zeggen dat ik deze move een aantal dagen na het spuiten heb gedaan.
Geen idee als het er al langer op zit.
Maar op sommige forums zie je ook goede resultaten met remvloeistof, dit dan op zeer oude metalen autootjes & treinen zeer gelieft , maar ook op kunststof ging/gaat dit prima, heb het zelf wel eens geprobeerd met een scheepsdek, maar kost wel wat meer en geeft bij de start wel wat rommel.
Wat ook ergens op dit forum staat, is “Blue-Wonder” (blauw heb ik gebruikt) en ook dit werkt prima. Heb al dit soort zaken uitgeprobeerd. Vond dit fijner als remvloeistof daar men het simpel met water kan afspoelen.
Deze praktische info verzameld daar ik met water gedragen aan het experimenteren ben, en dit nog niet zo verloopt als ik zelf gedacht had. (ligt aan mij, maar komt goed).
Ombouwen MB Integro ---> Arriva
verf-verwijderen-van-kunstofkap
Succes Peter.