kopen/ verkopen

Wat is dat toch met de mensen op dit forum. Ja wil iets kopen maar maar maar. Voor een dubbeltje op de eerste rang wil men allemaal wel zitten maar als belangstellende en zeggen ik kom ik kom en het toch weer laten afweten ? Zelfs als het gratis is is het nog niet goed. Treurig gesteld met volk op dit forum
 
tis dat ik er zelf op reageer maar gratis afhalen is gratis afhalen. Denk dat de kliko nu wel heel erg blij ermee wordt
 
Ik heb wat gemist denk ik?
De meeste mensen waar ik van gekocht heb, of iets aan verkocht heb hier zijn snel met antwoorden en komen hun afspraken na?
 
Akkoord met wat je zegt Ruud, Ik heb alleen positieve ervaringen met mensen hier, zowel kopen als verkopen! Maar ik begrijp Speedys01 ook, sommige mensen
vragen je het bloed onder de nagels vandaan, in plaats van dat ze de threads gewoon uitlezen :hammer::weetnie::stout:
 
Zal denk ik ook per buurt verschillen denk ik... Je moet rekenen dat wat in je straal van 50km komt interesse heeft. Net wat voor volk dr dus woont
 
Mensen hier kennen de prijzen, en de china webshops e.d.
Ga je naar marktplaats krijg je gewoon meer centen. Meer mensen zien het, en veel mensen durven nog niet echt bestellen van over de grote plas of hebben geen visa/mastercard... Simple as that :) komt dan ook nog eens bij dat mensen zichzelf vaak verliezen in het bieden.Gewoon op verschillende paarden wedden ipv alleen hier op het forum. Kopen van dit forum vind ik echter wel leuker, als je wat vaker komt zie je ook wie er veel post en (waarschijnlijk) betrouwbaar(der) is. Alleszinds zul je hier minder snel oplichters tegen komen, al kan dat best ook wel.
 
Ik snap de frustratie wel enigszins.
De laatste keer dat ik hier wat verkocht kreeg ik een bod van nog geen 10% van mijn vraagprijs.
En mijn vraagprijs was al 50% van de nieuwwaarde van al het spul (van nog geen jaar oud).
Betreffende persoon was achteraf nog geïrriteerd ook dat ik hem niet serieus nam...
Uiteindelijk toch via hier op een nette prijs uitgekomen, via Marktplaats kwam het ook niet veel hoger dan 10/20% van mijn vraagprijs.
Maar aan de andere kant hier ook vaak zat spullen verkocht zonder onzinbiedingen en gekocht met zeer prettige communicatie en razendsnelle levering.

Op marktplaats is dat naar mijn ervaring niet veel anders met onzinbiedingen, zet je de bieden optie uit, dan mailen ze gewoon hun bod.
Dit is niet alleen in de modelbouwhobby zo, maar met vrijwel alles wat 2e hands verkocht wordt.
Men vind het altijd te duur en wil het liefst dat je de spullen gratis weggeeft...
Pas nog wat meubels verkocht, en echt niet de hoofdprijs gevraagd, paar tientjes was zat want moest er echt vanaf, en dan nog alles te duur vinden.
Bv voor een z.g.a.n. eettafel, stond te koop voor €40 incl 6 stoelen, en dan vragen of ik voor de totaalprijs van €15 hem vanuit Rotterdam even in Utrecht kan komen brengen ...

Marktplaats, nee daar plaats ik geen advertenties meer op...
 
Koopjesjagers heb je overal, zelfs hier op het forum.
Iemand die serieus interesse heeft betaald gewoon zonder morren de vraagprijs is mijn ervaring.
 
Back
Top