De foto is niet helemaal duidelijk maar volgens mij zal het zoals je het nu hebt aangesloten nooit gaan werken. Als je kleur op kleur hebt aangesloten zijn de aansluitingen zoals je die nu hebt gemaakt fout. In het zwarte stekkertje zal de witte draad in het midden moeten zitten. Zoals het nu zit kan zelfs de balans aansluiting van je lader kapot gaan!
Ga je eerst eens goed oriënteren op wat een LiPo accu eigenlijk is en wat twee, drie , vier enz. cellen precies inhoudt. De witte stekker van de Eflite accu heeft drie draadjes, maar is de middelste (de witte) wel aangesloten? Dat kan je testen door met een multimeter te gaan meten tussen de zwarte en de rode draad, schrijf die spanning op. Meet dan tussen de zwarte en de witte draad en tussen de witte en de rode draad. Als alles goed is zal je tussen de zwarte en de rode draad een spanning tussen de 7,4V en 8,4V moeten meten. Tussen de zwarte en de witte draad zal je de helft van de eerste spanning moeten meten. Tussen de witte en de rode draad ook de helft. Als dat klopt zal de accu in balans zijn en zijn alle draden in gebruik.
In de Eflite lader waarmee je deze accu normaal gesproken zal laden zitten eigenlijk twee aparte ladertjes die elke cel apart laden. Zo wordt hij tegelijkertijd gebalanceerd. Deze manier van laden gebruikt (gebruikte) Eflite vaak voor de kleinere capaciteit accu's. De stroom die uit de accu's wordt gebruikt is naar verhouding gering en kan makkelijk via de witte stekker afgenomen worden. Dan worden alleen de rode en zwarte draad gebruikt.
De Icharger kan niet via de balans stekker laden. Dat doet hij alleen via de normale stroom aansluitingen. Die heeft de Eflite accu niet. Die kan je er wel op maken maar dan moet je de accu "open maken". Op de + en de - aansluitingen van de accu, respectievelijk de rode en de zwarte draad moet je dan een extra draad solderen waarop je de lader kunt aansluiten. Doe dat alleen als je goed weet wat je doet en goed kunt solderen. Let ook heel goed op dat je geen kortsluiting maakt want dat kan (zal) je accu slopen.
Mijn advies is eigenlijk om gewoon de originele lader te blijven gebruiken. Die is er voor gemaakt en zal de accu normaal en veilig laden.