LRP eraser 9.5T overleden met a.i brushless pro reverse

mijn eraser brushless motor wil niet meer draaien, je hoort wel dat hij wil en trekt veel stroom. dus ik neem aan dat hij is overleden. nu ik achteraf ook hoorde dat het niet zo'n beste motor was voor offroad. nu is mijn vraag wat is wel een goede motor voor offroad dat samen kan met mijn lrp ai brushless pro. tot 8.5T. ik ben nieuw met deze hobby en nog niet echt veel kijk op. dus ik hoop dat iemand me kan helpen met info
 
Zit je sensorkabel (zwarte, stuk of 6-8 draden) wel in je motor en regelaar?

Als dit niet het geval is, krijg je precies jouw omschrijving van het probleem,
Ik had het ook regelmatig als ik hm even uit de auto had gehaald etc...

Kijk er eens naar zou ik zeggen,

Groetjes,
Robert

Edit: De tacon motoren zijn volgens mij relatief goedkoop en erg sterk, maar dat zal iemand anders ook vast wel kunnen zeggen
 
Laatst bewerkt:
9,5 is ook wel vrij licht motortje voor of road in wat voor auto zat ie?
houd er wel rekeing mee dat je continu je motor belasty en je eigenlijk reed met een motor die meer geschikt is voor op straat
wel beetje afhankelijk van je model als het een buggie is moet het wel kunnen
maar heb je een zware 4x4 met cardanoverbrenging word t al een ander verhaal.
en let ook op de vertanding begin licht en bouw langzaam op de motor mag warm worden maar je moet er geen ei op kunnen bakken.
leuke brushless zijn de motoren van castle creations
of je zou motor van traxxas kunnen proberen uit de velineon serie
leuk motortje met flink wat power
grtjs nick
 
Kan je hem toevallig open schroeven, Ik had ook zoiets wilde die niet draaien ging gek doen. Motor open gehaald, en er kwam toch wat zand uit :o.
 
9,5 is ook wel vrij licht motortje voor of road in wat voor auto zat ie?

Wat een onzin. Shortcourse 4wd had bij ons vorig jaar een 10.5 motor limiet.

Erasers zijn gewoon waardeloos. LRP heeft nu een middenweg de vector k4.
Wel rebuildable maar niet gelijk zo duur als de X12.
Anders speedpassion of kijke ens op ebay.nl voor de Xerun van hobbywing.
8.5 lijkt me prima overigens.
 
Ik heb een vector k4 8.5 turns gehad in mn slash 2wd. Nou wat een troep heb niet 1 accu normaal kunne rijden. De solderingen aan de wikkelingen kwamen gewoon los.
 
Back
Top