MC24 bediening flaps met schakelaar.

Ik heb pas een Beaver gekocht die flaps heeft.
Nu zou ik graag met een driepuntsschakelaar de flaps willen bedienen met twee standen: een kleine uitslag om op te stijgen en een grotere uitslag om te landen.
Ik vlieg mode 2, de driepunts schakelaar heeft als stand 11 en 12. Ik kan wel 1 stand instellen maar de volledige stand in schakelen lukt me niet.
Ik kan in de manual van de MC24 niets vinden. Wie kan mij helpen.

Bedankt voor een antwoord,

Jos
 
Hallo Jos,

Kijk hier eens even:

Motormodelle

Is wel in het duits maar wel heel duidelijk.

Groeten,

Rob Hermens

Hartelijk dank voor dit snelle en schitterend antwoord. Deze manual met praktische voorbeelden voor de MC24 is buitengewoon. Ik heb het nodige afgeprint en ga dat zo dadelijk proberen. Ik laat je nog wel iets weten.

Groetjes,

Jos
 
@ Rob Hermens

Heb daarstraks geprogrammeerd volgens 2.3 "mit 3-stufigem Geber" van jouw link (Motormodelle) en dat lukte me. De programmering volgens 2.2 "mit 3-stufigen Schalter" leek me te ingewikkeld.
Ik kan nu met deze "Geber" (ik weet niet hoe het in het Nederland genoemd wordt) 3 standen voor de flaps instellen: geen, half en volledig.
Die link die je mij bezorgde was reuze!

Groetjes,

Jos
 
MC24 programmering

Hallo Jos,

Mooi dat het gelukt is!

Ja de pagina van Arno Wetzel Home
is DE vraagbaak voor Graupner MC24 adepten inzake programmering:cool::cool::cool:.

Groeten,

Rob Hermens
 
Back
Top