Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Even tussen het echte werk door (zowel mijn Bismarck als Fuso rolden van de werf deze maand), een leuk klein bouwpakketje vanMetal Earth. Voor ruim een tientje een paar uur plezier, mogelijk gerekt als ik er zee bij maak.
Belangrijk is wel basisgereedschap: het setje van metal earth (knipper, buiger en omzettet) en verder pincetten en staafjes (boorschachten bv) voor rondbuigen. Plakken hoeft niet, alhoewel metaallijm werkt. Dan wel erg oppassen voor vlekken, want je wil dit model waarschijnlijk niet verven (of zal ik dat wellicht toch doen, ik denk het niet!)
Slechts 1 pinnetje afgebroken dat ik weer los moest maken. Met Gators Grip hopelijk voldoende verstevigd, net als de mast die anders toch een beetje wiebelt
Degenen die andere bouwverslagen van me volgden zullen wel weten dat ik dit spul veel gebruik. Het lijmt metaal, alhoewel wat elastischer dan secondenlijm, droogt in ongeveer een paar minuten (uitharden wat uurtjes) en het belangrijkste: je smeert het met de kwast en haalt wat je morst met water weg. En het is luchtweg irritatieloos en niet giftig (het lijkt veel op houtlijm)
Flinke vorderingen vandaag. Alleen de bodem ontbreekt nog.
De boeg maken was niet makkelijk. Mijn aanpak: eerst de twee delen aan elkaar vastmaken en dan van binnen rondmaken door met al grotere boorspriralen te duwen. Zo ontstaat de nodige ronding.