Mini Springer Tug de "Jumper"

heb nu de koppeling vervangen door een siliconen slangetje en het klinkt nu veeeeel gezonder. met de oude koppeling klonk er bij vol gas een scherp geluid dus had ik bedacht dan maar niet vol gas te gaan varen, maar nu klinkt ook vol gas prima. vanavond weer proberen met wat minder gewicht en het zwaartepunt wat meer naar achter.

wordt vervolgd.........
 
nu weer gevaren en het ging weer supergoed!:p
Hier een filmpje zonder sleepbak:
Hier met bak:

Geslaagd dus!:D
 
Laatst bewerkt door een moderator:
neeu dat doe ik niet ik ga hem vooral als sleepbootje "gebruiken" er komt misschien nog wel een rubberen band voorop bedenk ik me net. waarvan kan ik zo'n rand het beste maken?

ps. ook maar meteen m'n handtekening gewijzigd ;)
 
Even in een oude legokist gekeken naar wat bandjes. ik vond ze wat dik dus heb ze door de helft gesneden en op de jumper geplakt.
zkys.jpg

2u96.jpg


Gr. Sam
 
nou, de Jumper is nu wel klaar eigenlijk! Jullie zien me van de winter weer met een bouwverslag maar dan weer in de speedbotenhoek. welk schip het gaat worden hou ik voor nu nog even voor me. :rolleyes:

Gr. Sam
 
Back
Top