Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
als ik dan een lipo heb met een capaciteit van 4000mAh. kan de lader er dan maximaal 4000mAh in pompen?
Dit is een B6 toch? Dat getal dat jij aanwijst zijn inderdaad de mAh die er in zijn gegaan.
Als je net zo veel er in weet te proppen als de capaciteit van de accu, heb je hem te diep ontladen, dat gaat ten koste van de levensduur en is potentieel gevaarlijk.
Ik heb liposavers die op de balance plug van de lipo gaan en alarm slaan bij - ik geloof - 3,3 of 3,1V. Luid gepiep, kan bijna niet missen. En ze kosten geen drol.
Hoeft niet, door de verliezen stop je meer terug dan eruit is gegaan. Als je dus een lipo van 2000 mAh hebt, en je stopt er na ontladen weer 2000 mAh in terug, kan het best zijn dat je maar 1800 mAh hebt verbruikt. Ga maar eens een lipo een stukje ontladen via de lader en dan weer laden. Je zal zien dat je steeds meer terug moet laden dan je er met ontladen uit hebt gehaald.