Wat een fantastisch weekend!
En wat een goed idee Max, dit te organiseren.
Ondanks dat wij denken heel wat van (model)zweefvliegtuigen te weten gaat er een hele wereld open als je er zelf in zit.
Het gevoel dat jij de kist zelf vliegt is geweldig. En de instructie leek haast vanzelf te gaan. Ongemerkt maak je stap voor stap vorderingen. En al na enkele starts. Wat je kan leren in een paar dagen!
Ook op het veld was het goed toeven en ondanks dat het weer aanvankelijk minder was werden het toch twee prachtige dagen met veel zon en thermiek. Ik moet toegeven dat mij de eerste keer thermieken in een smalle bel niet helemaal goed af ging maar ik had het er graag voor over.
Na het vliegen hebben we met de hele club lekker gegeten in het clubhuis. Van alle gemakken voorzien heet dat.
Er mag ook wel opgemerkt worden hoe plezierig de samenwerking tussen de ZCNOP clubleden is. Het viel op hoe prettig de leden van het start team en instructeurs samenwerken. Echt no-nonsense, zweefvliegen, elkaar helpen maar ook grappen maken.
Dank aan Max en de leden van Zweefvlieg Club Noord Oost Polder, ze hebben ons een geweldig weekend bezorgd!
Ook de leden van VGG dank ik voor het warme welkom en de prettige samenwerking. Ik ben op het volgende treffen zeker aanwezig.
Groet aan allen,
Evert
Onderste foto: Douglas in the front seat!