Niet te snel conclusies trekken ! :)

  • Topicstarter Topicstarter Sheriff
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
S

Sheriff

Guest
Robert, omdat jij het geheel bestrijkt qua modelbouw heb je grotere kans om groter te worden dan bovengenoemde forum. wat jij nog moet doen is promoten, promoten, promoten etc ...

en haal die post hierboven weg!, zo maak je alleen maar reklame voor een ander forum! niet echt de bedoeling lijkt me!

tip: schrijf modelbouw winkels aan (per e-mail) met de vermelding dat deze forum bestaat. vraag of ze bereid zijn om je te vermelden op hun website! (nee heb je, ja kun je krijgen... toch?)

en spoor alle gebruikers van dit forum aan om ook reklame te maken!, ikzelf ben al bezig om jouw banner op te fleuren, uit te printen en in a4 formaat op te hangen bij Quartel in Roosendaal!

en natuurlijk plaats ik jou banner op mijn site (index.htm!)

ik wens je veel succes met deze site!
 
links naar andere site's

Hey,

Bedankt voor je lovende woorden, ik wil echter op een goede voet verder leven met andere mede-modelbouwers. En als blijkt dat er een goed draaiend forum bestaat voor model-vliegers.. tja.. moet ik daar dan tegenop boxen? waarom? Het ligt in de bedoeling van deze site om een toevoeging te bieden op hetgeen er al is.

Mocht er echter alsnog behoefte komen aan een forum voor modelvliegen hier wil ik die echter rustig opzetten hoor.

Robert
 
Ik sluit mij geheel aan bij Robert.

Zullen we deze maar sluiten dan?

Groeten,

Jan
 
8O 8O Niet sluiten !!! ik hoor de laatste tijd nogal wat negatieve feedback op en over die andere site , let maar op ze komen vanzelf.........Peet.........;)
 
Even voorstellen: Ik ben Harold, een electrovlieger die normaal rondhing op "het andere forum".

Omdat ik het niet helemaal eens ben met het beleid van de web eigenaar (houd niet van "leuk" volgens mij) ben ik op zoek gegaan naar een ander forum. Op aanraden van Powerpete kom ik hier eens rondkijken. Als de sfeer hier leuk is zal ik mijn vliegende forum vriendjes informeren.

Mijn interesses zijn electrovliegen en experimenteel. Veel indoor en piepschuim. Ik denk dat ik redelijk inzicht heb in electro aandrijvingen voor vliegtuigen. (Accu's, motoren, props)
 
En daar ben ik dus weer het resultaat van... :lol:

Even voorstellen:

Arjen van Viegen, 22 jaar actief als modelvlieger (ja ja, ik was er vroeg bij) in zowat alle klassen die er maar te bedenken zijn. :hammer:
Ex-moderator van "dat andere forum" en daar verantwoordelijk voor het plaatsen van zo'n 840 posts in twee jaar tijd. :pc:

In de afgelopen jaren ervaring opgedaan met alles wat vliegt, modelontwerp/bouw, aerodynamica, weet wat van electro motoren voor zover het indoor betreft (Harold weet veel meer op dit gebied) en een hele hoop van Brandstofmotoren :roll:
 
En de volgende ben ikke. Al 30 jaar aktief in de modelbouw. En van het begin af aan met vliegtuigen "gespeeld". Op het andere forum goed voor meer dan 550 posts! Weet van alles een beetje en blijf nog steeds leren.
 
Ik mag natuurlijk ook niet achter blijven en post ook m'n gegevens...

Ik ben nog een rookie in modelbouwland. Als klein kind altijd plastic modellen in elkaar gezet en ben nu sinds een jaar of 5 actief in het RC vliegen.. Leer een hoop via forums en heb soms zelf ook leuke inbreng... (tenminste.. denk/hoop ik)

Op 'het andere forum' ben ik goed voor z'n 330 posts...
 
@ Arjen

Niek komt nog, maar laat op zich wachten ivm geen kabel/adsl aansluiting, en zit momenteel thuis vakantie te vieren. :music:

Geslaagde UBB hier.. :)
 
Zal hem vanavond wel eens bellen..... :tank:

Inderdaad een geslaagde UBB.
Mist een aantal van de nadelen van M.Com :sniper:

Jammer dat het aantal gebruikers nog wat laag is maar dat komt denk ik wel. :P
 
Dag dag, ik hier! ;)

Ik ben Paul Ravensbergen. Al ongeveer 5 jaar actief in dit verslavende wereldje. Mijn grootste interesse is elektrovliegen. Snel en/of wendbaar is waar ik van hou!

Groeten,

Paul
 
zo, ik kom hier ook maar eens een kijkje nemen...
net begonnen met modelvliegen, geintereseerd in electro, zweef en experimenteel

hopelijk wordt dit forum strks net zo goed bezocht als m.com...

:pim:
Joost
 
Arjen van Viegen zei:
Het aantal vliegers hier neemt (gelukkig) sneller toe dan ik had verwacht!! :P

tja, wat wil je, als alle :teacher:s hierheen trekken? :wink:

(het feit dat ik nu op dit forum typ, wil natuurlijk niet zeggen dat ik m.com helemaal 8er me laat, we zien wel :P)

:pim:
Joost
 
Joost zei:
[het feit dat ik nu op dit forum typ, wil natuurlijk niet zeggen dat ik m.com helemaal 8er me laat

:idea: Dat laatste is ook wel het laatste dat ik van iemand zou willen verlangen: partij kiezen in :idea: een conflict waar je geen partij in bent. :roll:
 
Hallo zeg allemaal gevlucht ??? :lol: :lol: Ik hoorde de malaise via harold en gaf hem deze tip, Ik zal me zo min mogelijk proberen te bemoeien met het hele gebeuren en wens jullie allemaal veel lol.....
Want waar zouden we zijn als er geen beetje gein getrapt kan worden....
Balle....................Peet..........................;)
 
Ik mag hier natuurlijk ook niet achter blijven.

TITA is mijn call.
Hans is mijn voornaam.
Modelbouwer in 1968 te Leeuwarden LLC Aeria club
Nu weer opnieuw begonnen met Elktro vliegen.

Eens kijken of het hier op deze forum wat gezelliger toe gaat.
 
Dag allemaal, hier ben ik dan ook.

Vraagje:
Ligt het hier aan mijn verbinding, of is dit forum ontzettend traag?
Zelfs nog trager dan "die andere" in warme dagen?! :?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top