Nieuw jasje voor RC Laser NED64

De kunststof romp van de Laser is vrij lastig te beplakken met normale stickers of tape. In het verleden heeft één van de mede-zeilers door een bevriende drukker stickers laten maken voor de romp en het dek.
Speciaal materiaal, erg dun (Klasse voorschriften !!). Zijn boot vaart nu al weer ruim drie jaar met deze sticker set.
Dus Hans in de weer geweest met Adobe Illustrator ( :bad-words: ) en een ontwerpje in elkaar gedraaid.

Een mooi nieuw jasje voor het nieuwe RCLaser zeilseizoen.
Hier het resultaat.
full


full


full


full


full
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Hans,
Knap gemaakt.

Neem je h'm mee op 22 februari naar de speciale clubavond modelzeilen bij MVWoubrugge? Of kom je meedoen in maart? Er staat ieder weekend wel wat op de zeilkalender. Van toertochten tot een ANSF wedstrijd.

Ben ook wel benieuwd hoever je bent met je M-Klasse.

Hopelijk tot gauw,
Joost
 
Joost, goed idee: ik neem 'm mee op de 22e.
In maart doe ik zeker mee, geen andere verplichtingen.
Mijn Roar Edge ligt nog te wachten in mijn gekoelde hobby-ruimte (-2), daar moet nog een nieuwe constructie in voor mijn nieuwe zeilwinch.

Hier nog wat meer ontwerpen en voorstellen voor de Duitse RC-Laser-zeilers.
Rumpf-Design by Hans N.
De meesten van hen heb ik leren kennen tijdens een weekend Steinhuder Meer, zaterdag trainen en kennismaken, wedstrijd op zondag.
 
Back
Top