Nieuwe local rules 2013

Bij deze de nieuwe local rules zoals besproken en aangenomen in de vliegers vergadering.

Huidige regel:
2.1.3.2. Op last van de wedstrijdjury zou een wedstrijd onderbroken of de aanvang uitgesteld moeten worden onder de volgende omstandigheden en in andere omstandigheden zoals besloten door de wedstrijdjury:
a. De windsnelheid constant hoger is dan 12 m/s. (9 m/s. voor Vrije Vlucht, Lijnbesturing en Schaal), gemeten op twee meter boven de grond op de startplaats gedurende ten minste één minuut (20 sec. voor Vrije Vlucht; 30 sec. voor Lijnbesturing), tenzij anderszins aangegeven in de regels van een categorie.
Besluit: Aanpassen voor F5J ook naar 9m/s

Aanpassing onderstaande regels naar Local Rule
5.5.11.3.1 start/landingsplek > Local rule: Bij wedstrijden voor de Nederlandse competitie wordt uitgegaan van een gecombineerde start/landingsplek. De start dient binnen 5 meter van het doel plaats te vinden.
5.5.11.8.2 a) preparation time > Local rule: de voorbereidingsstijd wordt door de wedstrijdleider vastgesteld en bedraagt minimaal 30 seconden vanaf het moment dat de deelnemers op de start/landingsplek aanwezig zijn en aangeven dat ze gereed zijn.
5.5.11.14.3 B) grootte van groepen > de minimale grootte van een groep is 3 deelnemers.



• herstart mogelijkheid invoeren binnen werktijd zoals ook bij F3J het geval is. Je mag maar 1 vliegtuig per ronde gebruiken.
 
Back
Top