off road circuit LIMBURG

Geloof me, het is de moeite waard om lid te worden. Het is een leuke groep.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
dan moet ik eens met een lid gaan tijden want zo staat het in de regels..

is er nog een andere manier om het inschrijfformulier te lezen, aangezien ik geen word gebruik op mijn pc.?
 
Laatst bewerkt:
Staat er ook niet in de huisregels vermeld dat je als niet-lid zijnde tegen een redelijke vergoeding gebruik kan maken van de baan?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Geen idee .
Maar een paar keer zo komen rijden is ook geen probleem alleen gaan we ervan uit dat je dan wel ook lid word.

Roger
 
Ben je ook voordeliger uit uiteindelijk. Had vanavond even een testritje willen houden, omdat ik nog eea heb aangepast aan de auto. Krijgt je dan dit.

e8a9ydu2.jpg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Dat komt omdat er deze week ook niet gereden mag worden
De baan is afgelopen weekend helemaal gefreesd en getrild en heeft nu nog een paar goede regenbuien nodig om volledig in te klinken.
 
Ik wil graag wel eens komen kijken en lid worden als het iets is wat mij bevalt. Ik weet nog niet zeker of ik vrijdag kan maar aan het willen ligt het niet.
 
Ja hoor, alleen de bigscale baan ligt nog volledig over hoop daar komt een hele nieuwe lay-out.
De 1/8 baan zal nu na de winter wat onderhoud aan gepleegt moeten worden en dan kan er weer gereden worden.

Roger
 
Aha, heel mooi ! :p

Dan heb ik nog even om mijn Horman klaar te maken....
De 1/8 baan kunnen we dan eens proberen met de monstertruck (1/8) rond te komen :rolleyes: :confused:

Altijd leuk om samen te rijden. :cool:
 
Hi Roger,

Mooi, ik heb mij een tijdje geleden aangemeld ( windsurfer -m'n andere hobby en hier als E-monteur en electro rijder vonkt het el eens regelmatig hihi) op jullie nieuwe site (toen ik mijn Horrie kocht dik een jaar geleden...) maar door het drukke leven komt het er maar niet van. Helaas.
Nu de RC hobby weer nieuw leven ingeblazen en weer met twee rc gekken zo nu en dan wat rondjes draaiien.

Dan k voor nu en tot snel op de baan.

Groetjes, Theo
 
Back
Top