ontvanger R149DP

  • Topicstarter Topicstarter leijd116
  • Startdatum Startdatum
L

leijd116

Guest
Ik heb een ontvanger PCM 1024/R149DP, moet ik de ontvangeraccu aansluiten op de ingang DSC of staat er D5C :oops: of moet hij ergens anders?

M.vr.gr.
leijd116
 
Niet echt een antwoord op je vraag, maar er staat DSC. Dit is een afkorting voor Direct Servo Control. Dat wil je zeggen dat je zonder HF-signaal de servo's kunt aansturen m.b.v. een directe kabel verbinding tussen je zender en ontvanger.
En verder maakt het weinig uit waar je de accu/schakelaar kabel inplugt. Alle plus en min aansluitingen zijn intern in de ontvanger met elkaar verbonden.
In de heli-wereld zie je zelfs vaak dat alle vrije kanalen worden gebruikt om spanning naar de ontvanger te krijgen. Voordeel hiervan is dat de hogere stromen nu verdeelt worden over meerdere stekkers.

Rick
 
Inderdaad, helemaal juist. De officiële accu-aansluiting van de R149DP zit naast de dsc-ingang en heeft het opschrift 9/B. De 9 is van kanaal 9 en de B van 'battery'. Als je kanaal 9 wil gebruiken schrijft de handleiding voor, dat je een V-snoer moet gebruiken. Praktischer is het dan natuurlijk om de accu op de dsc of op een vrij kanaal aan te sluiten.
 
Back
Top