Ik heb ervaring met een honey bee fp v2 en een walkera model van een collega: ze vliegen vaak niet bij lange na niet zo fijn als een cp heli, zeer gevoelig voor wind en doordat het niet strak/snel stuurt blijf je 'roeren' met die sticks.Je kunt een fp nemen, die zijn vaak minder mooi etc, maar blijven vaak wel heel na een crash.
Ze zijn redelijk goedkoop, onderdelen zijn vaak goed te doen.
Als ik de honey bee vergelijk met de blade mcpx hangt die mcp bijna moeiteloos strak in de lucht waar die honey bee aan het zwabberen blijft.
[134107] evo-180-se-flybarless-27
ziet er in dat korte filmpje beter uit dus misschien zijn er ook goede fp's.
Een mcp x kan menig crash overleven, uitzondering op de regel, mits zachte ondergrond, maar is snel en wendbaar waardoor je misschien gauw aan het over corrigeren blijft.Cp is sterker, stukje groter, kan beter buiten, beter voor schaal. Alleen iedere crash geeft schade, en ermee leren vliegen kan een wat dure hobby zijn.
Probeer inderdaad eens een sim als HeliSimrc HeliSimRC grafisch niet bijzonder maar het geeft een impressie van hoe een 450 cp-heli vliegt zonder dat het geld kost als je je zender kan gebruiken

Of evt ergens les nemen (club/rc-heli vliegschool)?
Laatst bewerkt door een moderator: