"RC turbo jet"

  • Topicstarter Topicstarter Manuel
  • Startdatum Startdatum
Als het waar is en deze kist vliegt echt zo snel dan moeten ze het Guinness Book of World records waarschuwen want dan zijn ze de snelste!
Volgens Guinness is het wereld record (gevlogen in Santa Domingo in januari 2010) namelijk "maar" 542,64km/uur. 8O
 
Filmpje is al meerdere malen voorbij gekomen, de piloot is Hans Litjens uit Horst.

Volgens het commentaar op zijn youtube pagina is het vliegtuig inderdaad geklokt met een lasergun op 586 KpH, is 366mph.

Maarja, om een record daadwerkelijk te bevestigen moet het Guinness pannel zelf aanwezig zijn om alles te controleren, en het daadwerkelijk in het boek te kunnen noteren als een wereld record.

Desondanks is het echt een absurd snel vliegtuig :D

groeten remie
 
Dit ding is echt snel!

Comments zijn immers ook de moeite om te lezen:D..

"Hoop dat al'Quaida niet met dit soor "speelgoed" gaat spelen"
"Vet! Toch jammer dat ie niet neerstortte."
"wat doet dit kwa CO2 uitstoot?"
"geen fatsoenlijk landingsgestel. -1"
"Hoelang zou die kunnen vliegen? Als ie een kwartiertje haalt zou je zo al wel wat drugs of wat dan ook naar Engeland kunnen vliegen.. ;)"
 
Laatst bewerkt:
Hij draait snel rondjes, hoe kan een lasergun dan de snelheid meten ? het moment dat hij daadwerkelijk op de gun afvliegt is wel erg kort.
 
Inderdaad, een gebogen lijn is altijd langer, dus de snelheid is eigenlijk nog hoger ;)

En je ziet duidelijk dat de meting gebeurt op de staart van de kist.
 
Inderdaad, een gebogen lijn is altijd langer, dus de snelheid is eigenlijk nog hoger ;)

En je ziet duidelijk dat de meting gebeurt op de staart van de kist.

Het gaat mij om de betrouwbaarheid van de meting, een lasergun heeft een aantal seconden nodig om een naderend object te meten.

Ik denk dat zo`n meting mank gaat op een toestel wat snel rondjes draait, niks ten nadele van de snelheid overigens. Man wat gaat dat hard :D
 
Back
Top