Robbe Arrow Trainer geen motorvermogen

Beste Allemaal,
Sinds een korte tijd ben ik actief aan het oefenen om te leren vliegen. Alhoewel het nog niet makkelijk is.... ;) vindt ik het echt superleuk en doe ik het met veel plezier. Het gaat dan ook stapje voor stapje een beetje beter.

Nu ben ik in het bezit van een Robbe Arrow trainer. Vandaag heb ik een paar keer gevlogen en ook een keer redelijk hard geland, daarna gecheckt en geen problemen gezien dus verder gevlogen. Na een verdere vlucht was ineens het vermogen weg, accu's geladen, opnieuw geen verbetering.

Wanneer ik het gas langzaam openzet naar halfstick lijkt het alsof de rotor geen vermogen meer krijgt, ik hoor wel een raar geluid. Ik heb een aantal delen uit elkaar gehaald, maar geen gekke zaken gezien.

Hebben jullie misschien nog tips voor een beginnende vlieger?

Hartelijke groet,
Martijn
 
draait alles soepel? desnoods even motor uit de heli halen, en voelen of alles mooi vrij draait.

regelmatig als het zo spontaan gebeurt, loopt er gewoon iets aan.
 
Beste, bedankt voor je reactie. Ik ben erachter, nadat ik de boel uit elkaar had zag ik dat het boofdtandwiel afgebroken was bij de spie..... Maar kijken of ik dat kan bestellen.

Toch wat te hard geland waarschijnlijk.
 
Kleinigheidje ;-)

De eerste heli vangt de grootste klappen op
Mjn eerste heli wil je ook niet zien..

Succes met de onderdelen..
 
Back
Top