Servo van dragonfly defect...

  • Topicstarter Topicstarter Chris777
  • Startdatum Startdatum
C

Chris777

Guest
Ik heb met, naar mijn idee een zachte crash (relatief), mijn servo gesloopt. Was eerst bang dat het de ontvanger was is dus gelukkig slechts de servo. Nu had ik nog een nikko heli waarvan ik het servo moterje heb omgezet, maar blijkbaar was het niet het moetertje. Achteraf bleek het oude motertje het toch ook nog te doen. Heeft iemand ervaring met servo electronica problemen? Zit ook niet electronica in eigenlijk, paar torren en ic'tje.
 
De servo doet dus helemaal niets meer?
De andere servo op het kanaal van de servo die niet meer werk doet het wel?

(verplaatst naar Model electronica)
 
Onderdelen van servo's zijn niet makkelijk te verkrijgen en naar verhouding duur! Als je een kapotte servo hebt is het in veruit de meeste gevallen veel goedkoper om gewoon een nieuwe te kopen.
 
koop; gewoon de servos van aligne bij eheli die heb ik er nu ook in zitten omdat mn dragonfly onbestuurbaar was omdat de servos waren doorgebrand en het printje ervan totaal verbrand
 
Back
Top