Sig floats 1:4 (BosModelAir)

Berto,

Jeetje wat een werk zou dit zelf niet zo snel op die manier doen.

Zou zelf meer kiezen voor 3mm triplex spanten bij de steunpunten en voor de rest alles in 3 of 4 mm balsa met de houtnerf vertikaal.

Ton
 
ARF tuf, tuf ;-)

Tja het is wel heel wat werk (valt ook wel weer mee) maar die platen 1mm (3 of 4 stuks) heb ik toch liggen dus dan gebruik ik die ook maar (lekker gratis).

Die sandwichconstructie is alleen bedoeld voor de spanten en de bovenzijde beplanking, verder is het de boedeling gewoon die 1mm te gebruiken en helemaal met 25gr/dm2 glas in te dekken (net als de "oude" drijvers).
 
Kijk als ik m`n drijvers dan voor de helft van die prijd kan verkopen ga ik een handeltje in drijvers beginnen ;-)
 
ik heb die porter op drijvers in dortmund even goed bekeken.
het waren gfk drijvers met een hele goed afwerking en een mooi profiel aan de onderkant. zagen er echt goed uit.
 
Zijn ook redelijk grote drijvers zag ik, ze zijn bijna 10cm langer als wat ik nu heb en veel breder.
Kun je ook goed zien aan de kist waar die opstaat, die Porter is 8,5 kilo en ligt echt niet diep. Die drijvers schijnen tot 15kilo vlieggewicht aan te kunnen en dat gaat zo te zien wel.

Maar met dat geld kan ik een heleboel drijvers zelf bouwen dus aan mij niet besteedt ;-)
 
Zijn ook redelijk grote drijvers zag ik, ze zijn bijna 10cm langer als wat ik nu heb en veel breder.
Kun je ook goed zien aan de kist waar die opstaat, die Porter is 8,5 kilo en ligt echt niet diep. Die drijvers schijnen tot 15kilo vlieggewicht aan te kunnen en dat gaat zo te zien wel.

Maar met dat geld kan ik een heleboel drijvers zelf bouwen dus aan mij niet besteedt ;-)

tja ik stond in dortmund al te kwijlen, zo toch mooi zijn onder mijn frisch wilga.......... toen bedacht ik me ineens dat die nog niet af is en in het tempo waar ik nu mee bouw zal dat ook niet snel gebeuren.. teveel projectjes tussendoor..
 
Zo alle spanten zijn uitgeknipt het sandwichen kan beginnen binnenkort:
drijvers2.jpg
 
Alle spanten zijn ondertussen ook al gesandwiched, komende dagen eens een begin maken aan de diverse uitsparingen.
 
Zo vandaag op het werk de S. Decathlon weer omgebouwd naar floats.
Tevens een nieuwe uitlaat gemaakt die er waarschijnlijk maandag onderkomt.

En voor het watervliegen gaan we de onsteking even inpakken in een zakje ;-)
 
Zo ontsteking is ook ingepakt.

Gister het optrekken van de waterroeren aangesloten werkt het niet!!!!!!!
Damn, servo stuk, althns de servo deed niks.
Servo geopend zit de elektromotor los en waren beide draadjes losgebroken, gesoldeerd vastgezet en gemonteerd en ja hoor dat werkt ook weer :banana:

Nog een paar dagen maar :D
 
Laatst bewerkt:
Back
Top