speling

  • Topicstarter Topicstarter leander
  • Startdatum Startdatum
L

leander

Guest
hallo, ik heb speling in de lengte richting van de as van de staartrotor van mijn raptor 50 titan. Je kan het asje alsware heen en weer bewegen. Ik heb de handleiding nog is na gekeken, maar heb volgens mij alles op de juiste manier gemonteerd. Is dit normaal?? Bvd voor de reacties leander
 
hallo,

Je moet die setscrew in de mast collar losdraaien, de mainshaft aan de kop naar boven trekken en dan die collar naar beneden duwen, en vervolgens weer vastdraaien (met loctite)
 
Laatst bewerkt:
Een fout welke gemaakt wordt bij de bouw van het staartstuk is dat het tandwiel waarover de riem loopt verkeerd gemonteerd wordt. Het bestaat uit 2 stukken welke in elkaar geschoven worden. Als dit verkeerd om gebeurt dan levert dat speling op in de staartas. Kontroleer of dit OK is bij jou. Je zou niet de eerste zijn, waarbij dit gebeurd is :)

Gr. Paul
 
Back
Top