Stinger 64 MK2 4S EDF Sport Jet 700mm

Ik wil graag wat meer weten over dit toestel . Is er hier al een verslag van ? Had eerst bij jets gekeken maar dat zijn dan "echte" turbines .
27571.jpg
 
Ja ' top'. Helemaal doorgelezen maar ik heb toch altijd graag een reactie van mensen hier ook . Amerikanen hebben dikwijls ook een andere kijk op de zaken en wat je dan ook hebt zijn al die verschillende meningen , de ene al beter dan de andere en dat zijn mensen die ik niet ken . Hier ook niet persoonlijk maar er zijn toch al namen die regelmatig terug keren en waar je goede raad van krijgt .
 
Nou.. er wordt hier op het forum ook flink wat onzin geschreven door mensen die waarschijnlijk nooit op een veld komen maar het wel weten.
Je moet flink filteren in de adviezen die je krijgt.
Ik kan je geen advies geven over dit model, behalve dan dat ik de kleuren nogal apart vind.
Maar voor 99 euro plug and fly, wat kan je gebeuren?
Gewoon doen en dan zelf een bouw, nou bouw... verslag schrijven.

GJ
 
Kan ik doen , ik ging hem morgen bestellen . Het zou een vervanger voor mijn radjet moeten zijn maar dan zonder het gevaar van een schroef . Veel bouwen zal er niet aan zijn maar indien interesse hier kan ik wel wat foto's posten . Zoals je zegt voor die prijs niet veel risico . Hoeft ook niet veel te zijn gewoon fun .
 
Ik ken het toestel wel heb hem zelf niet maar heeft gevlogen op de club bij ons
Vliegt erg goed zeker als dit je eerste jet is , wel zou ik een bungee adviseren want gewoon gooien is amper of slecht te doen.

mvg André
 
Oei , slecht nieuws want ik moet hem zelf gooien . Nochthans veel filmpjes op youtube die zelf gooien? Ik zou deze wel op 4 s vliegen , was oorspronkelijk op 3s denk ik ?
 
Ik heb meerdere EDF modellen gehad, altijd gewoon uit het handje gegooid.
Alleen de JePe Pyranha hebben we met een bungee afgeschoten en dat was geen succes.
Maar dat was volgens mij nog voor het lipo tijdperk (weet ik niet zeker).
Maar dit ding is veel groter en ook lichter.
Er staat 600 gram vliegklaar, nou laat het 750 zijn.
En 70cm spanwijdte, als je het hard gooit zweeft het al een eind over het veld.
Gewoon recht (vleugels horizontaal) gooien en rennen hoeft ook niet want de meeste mensen gaan rennen en op het moment dat ze gooien stoppen ze, dus dan hoef je ook niet te rennen maar kan je je er beter op concentreren dat je hem netjes gooit.

GJ
 
Erg leuk die laatste zin GJ:D

Zit er zelf ook al een tijdje over na te denken omdat mijn werparm niet meer is zoals het ooit was.(blessures)

Atlatl zo aanpassen,zodat de Stinger relatief stabiel blijft.
Misschien een een Atlatl met 3 rustpunten.....

https://atlatlevent.wordpress.com/

Groet:Robin
 
Robin, dat is helemaal niet nodig bij dit model.
Eigenlijk bij geen enkel model.
Afgelopen weekend een speedkist weggegooid met een gecontroleerde worp maar niet echt hard, vloog prima weg.
Hotliners en vrijwel elke electrozwever vliegen uit het handje weg.
Ik was er vroeger ook bang voor maar in de praktijk blijkt dat gewoon recht en horizontaal gooien beter is dan een worp als een speerwerper, behalve in wedstrijden want dan wil je zo min mogelijk energie gebruiken.
Maar vaak zie je dat mensen de kist met de romp dwars op de vliegrichting gooien en met een beetje geluk gooien ze dan ook nog met de vleugels niet horizontaal.
Dus het model gaat krabbend weg, dat is waarom ze soms crashen, dan staat 1 vleugel al op overtrekken en als je dan gaat corrigeren dan valt ie uit de lucht.
Enige model dat bij mij echt moeilijk wegging was een Stiletto van Jet en Speedmodels met een Speed 700 brushed motor en 16 nicads in de romp.
Die moest je zo idioot hard gooien, dan zakte hij onderuit, raakte de grond, stuiterde omhoog en vloog verder.
Maar dat was ergens in 1995.
Daarna nooit 1 kist verspeeld door te gooien, of het nou 1 meter dingen waren of 4 meter zwevers.

De ideale positie om een model te gooien, vleugels horizontaal en ietsje met de neus omhoog.
IMG-20190422-WA0010.jpg



GJ
 
Laatst bewerkt:
wij hebben dit toestel op de club gehad, ik heb dit toen ingevlogen, zeker de voorgestelde instellingen aanhouden, ik heb voor de eerste vluchten een 20% expo gezet, daarna kun je het naar je hand zetten.toestel vliegt heel gemoedelijk en aangenaam, handstart was geen probleem.
 
Morgen ga ik hem afhalen. Ik vertoef momenteel in de ardennen maar kreeg bericht dat hij in postkantoor Wellin is.
 
Vandaag binnen en big shit . De servo's van de rudder en elevator direct no go ? Aileron en motor gaan wel . :mad:
 
Defect of gewoon niet goed.
Dan wordt het even investeren in goede servo's als Hitecjes HS55.

GJ
 
2x Defect klinkt niet erg logisch of normaal is er niet wat anders aan de hand losse connectors naar achterzijde of zoiets ?

mvg Andre
 
2x Defect klinkt niet erg logisch of normaal is er niet wat anders aan de hand losse connectors naar achterzijde of zoiets ?

mvg Andre
3 x defect! 2 op elevator en 1 op rudder. 2 op elevator moesten aangesloten worden via Y kabel, direct korstsluiting. Rudder niets? Allen opengesmeten en 2 verbrand dus en de andere???? Niets aan te zien maar ook niet werken. [emoji35] [emoji12]
 
Ik zou toch HK even een berichtje sturen.
Ze kunnen je een tegoedbon geven.
Sowiezo ben ik wat huiverig voor HK servo's, de kleine goedkope bewegen nogal stotterig.
Daarom zei ik Hitec (of iets anders van een bekend merk).
 
Back
Top