Eric1962 15 okt 2012 #1 Hallo allemaal. wat is de gebruikelijke diameter van het staaldraad tussen de servo en de servohorn? en waar kan je die dan eventueel aanschaffen? gr eric
Hallo allemaal. wat is de gebruikelijke diameter van het staaldraad tussen de servo en de servohorn? en waar kan je die dan eventueel aanschaffen? gr eric
raptor117 15 okt 2012 #2 Hoi, draad van 1,5 a 2 mm voor toestel van 2 meter of minder, daarboven is 3 mm beter.
Bertus Vriend van modelbouwforum.nl Forum veteraan 15 okt 2012 #4 Eric1962 zei: Hallo allemaal. waar kan je die dan eventueel aanschaffen? gr eric Klik om te vergroten... In de staaldraad winkel.
Eric1962 zei: Hallo allemaal. waar kan je die dan eventueel aanschaffen? gr eric Klik om te vergroten... In de staaldraad winkel.
Bertus Vriend van modelbouwforum.nl Forum veteraan 16 okt 2012 #6 Ja, als jij je vraag zo sumier steld krijg je een dito antwoord.