Super Sport Trainer 40 uit 1995 van Hobby Shack

  • Topicstarter Topicstarter Anonymous
  • Startdatum Startdatum
A

Anonymous

Guest
:oops: :oops: :oops: :oops:
ik ben een beginnende bouwer en heb zins 2 dagen nu deze bouw doos gekregen van mijn schoon pa die deze al 25 jaar op de plak had liggen het is een kist die geheel bestaat uit balsa hout en katon in de vleugels
wie o wie heeft er wel eens ZO een kist gebouwd.

ik heb namelijk geen idee waar ik moet beginnen

groeten ,


bob de bouwer
 
Wat is "katon"(in de vleugels)? Ik neem aan dat hier geen carton wordt bedoeld, dit is nl. een hoogst ongebruikelijk materiaal in modelvliegtuig bouwersland!
 
Nee, word op hele goedkope trainers gebruikt. Je hebt zelfs modellen die helemaal uit karton opgebouwd zijn. Die plak je met wat hobbylijm in elkaar, reïnforced met wat triplex in de neus. Is wel lekker goedkoop zo'n bouwpakketje maar zou er niet al teveel van verwachten... :)

(kan zo 1-2-3 geen linkje vinden)
 
lachen als ie bij een start of landing in een volle sloot komt, dan komt ie er 2 keer zo dik uit :wink:
 
Back
Top