Tekeningen/3 zijden aanzicht H101 Salto

Beste schaal enthousiastelingen,

Ik heb een romp gekocht van een Salto. Gezien de lengte van de romp zal de spanwijdte op 4m uitkomen.
Aangezien er geen tekeningen bij zijn zal ik zelf ik zelf moeten gaan tekenen. Op internet gezocht naar 3 zijden aanzichten met maten er bij maar niets gevonden.

Heeft iemand voor mij (digitale) afbeeldingen waar ik schaalgetrouwe afmeting uit kan halen? De schaal van de tekeningen maakt niet veel uit, omrekenen is geen probleem.

Bij voorbaat dank,
Andries.
 
Jan,

Dat is inderdaad niet zo moeilijk, had ik zelf uiteraard al geprobeerd met allerlei trefwoorden. Maar het levert niet een echt bruikbaar 3 zijden aanzicht op (relatief kleine afbeeldingen met zeer beperkt weergegeven afmetingen en waar niet betrouwbaar in te meten is).
Met de google resultaten kwam ik niet verder, vandaar mijn vraag op het modelbouwforum.

Grt,
Andries.
 
Back
Top