Type fietsbel bepalen

Heb op mijn Easystar een fietsbel zitten. Helaas ken ik de specs hiervan niet.
Is er een manier om te kijken hoeveel KV deze ongeveer is, zonder toerenteller.
Ik wil er namelijk nog zo eentje aanschaffen (ongeveer). Ik kan me voorstellen dat het tellen van het aantal magneten, windingen iets oplevert?
 
je kan kijken naar de amperes, volt, gewicht, en type van schroef. Dan gewoon eentje zoeken met dezelfde spec's, en met zelfde prop geadviseerd ervoor.
Toeren tellen zou ik niet weten hoe, (ik dacht, mss hem voor tv/oud pc scherm houden en de herz aanpassen tot je de schroef ziet stilstaan maar das maar een wild ideetje, lijkt me praktisch nogal moeilijk :p )
 
Ik had het ook al geprobeerd met een LDR, lampje en mijn oscilloscoop. Helaas is de LDR te traag. Ik zal inderdaad eens zoeken naar gewicht, amperage en prop.
 
heb gisteren een tachometer besteld. Dan weet ik het zeker. Anders blijft het toch een beetje gokken.
Posted via Mobile Device
 
Laatst bewerkt:
Back
Top