Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Voor een turbine copter vind ik hem érg weinig kracht hebben. hij krijgt het gewicht van de antenne draden niet eens van de grond. Je ziet al dat hij moeilijk los komt van de grond bij het opstarten.
Mijn coax komt sneller van de grond, maar die is volgens mij ook iets duurder dan deze benzine versie, electro is de toekomst, van je bezine spul kom je bijna niet meer af. Wel slim dat hij toch nog iets heeft gedaan met zo'n oud motertje. Jakko
Hij is heel voorzichtig het opstijgen en hoveren aan het testen.
Die vier antennekabelszijn kabels/touwen om hem AAN de grond
te houden om onverwachte ongelukken te voorkomen.
Het lijken 4 turboprops op 1 turbine. Als hij op de stuwkracht van de turbine zou liften zou je in het midden heel veel lucht zien....... en donker gras